Zajímavosti

Velký návrat ze Survivoru. Nikol zhubla na kost, Vláďu čekalo překvapení

Velký návrat ze Survivoru. Nikol zhubla na kost, Vláďu čekalo překvapení
Dojemné setkání! Na Vláďu na letišti čekala jeho partnerka Zdroj: TV Nova

Návrat účastníků Survivoru domů vzbudil velký zájem jejich fanoušků. Všichni chtějí znát odpovědi na nejpalčivější otázky. A soutěžící z drsné reality show tak mají plné ruce práce s odpovídáním. Pochlubili se navíc nejdojemnějšími momenty ze setkání se svými blízkými.

Všichni účastníci Survivoru už dorazili domů. Na sociálních sítích se dělí se svými fanoušky o to, jaký je jejich návrat zpět do normálního života. První kroky většiny z nich mířily za rodinou a samozřejmě dobrým jídlem, kterého byl na ostrově nedostatek.

Návrat domů

Jejich návrat domů byl velmi emotivní. Survivor totiž nebyl jen fyzickou a psychickou výzvou, otestoval i mnohé vztahy. Vždyť nevidět se tři měsíce, to není jen tak. Vláďovi padla kolem krku přítelkyně. "Člověk se vrací domů a je to krásný pocit. Zároveň jsem smutný, že to už skončilo," prohlásil bezprostředně po příletu Vláďa. 

Emotivní video z letiště. Vláďovi padla kolem krku přítelkyně:

​Xénia se po příjezdu domů přivítala s bratrem, kterého bere jako svého nejlepšího kamaráda. "Jsem ráda, že přišel právě on," řekla Xénia. Fanoušky nicméně zarazilo, že ji nepřivítal její přítel Lukáš, se kterým se dala dohromady ve slovenské reality show Farma, kde vyhrála.

Související obsah

​Fanoušci spekulovali o tom, jestli kvůli pobytu na ostrově jejich vztah neztroskotal. Přispěly k tomu i drby, které se rozběhly v samotné reality show. Podle nich prý Xénia flirtovala s Tomášem, navíc přiznala, že se jí líbí. Fanoušci tak měli vážné podezření, že ve vztahu není něco v pořádku.

Xénia po návratu ze Survivoru: Proč ji nepřivítal přítel?

​Xénia ale vše objasnila a na sociálních sítích sdílela fotku se svým milovaným. "Někteří o nás možná pochybovali, ale nás něco takového nenapadlo ani na sekundu. Luky měl naplánovanou cestu do zahraničí v době mého návratu, takže pro mě přišel brácha a na Lukyho jsem musela ještě chvilku počkat," vysvětlila jedna ze slovenských favoritek Xénia.

Dojemné vítání čekalo i Veroniku, která dorazila domů do Itálie. "Tohle je nejhezčí den v mém životě," napsala k dojemnému videu s tím, že teď hlavně jí. Ke slovu se přihlásila i Veve s tím, že je také doma a žije.

Návrat ohlásila i Johy. Ta celý Survivor vzpomínala na svou přítelkyni Klárku. Jejich setkání tak bylo velmi emotivní. "Po necelých třech měsících jsem se dočkala a konečně objala tu mou nejmilovanější, nejšikovnější, nejkrásnější, nejúžasnější Klárku, která na mě myslela a posílala mi energii," píše na svém instagramu Johy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ? Johy ? (@johy_spackova)

Podpora i vlna nenávisti

Na většinu soutěžících čekalo na sociálních sítích příjemné překvapení. Pozitivní zpětnou vazbou se může pochlubit třeba Xénia nebo Dominika. Ne každý se ale dočkal podpory fanoušků. Strhla se vlna nenávisti vůči Chili, která už předtím byla v kulinářské soutěži MasterChef.

Chili však na nepříjemné komentáře vůbec nereagovala a s úsměvem zdravila fanoušky. Vyjádřili se k tomu také její soukmenovci i protivníci. "Ta vlna hejtů je fakt přehnaná. Chili a já bydlíme v Praze a máme spoustu plánů se vídat i po Survivoru. Je to skvělý hráč a hlavně fantastický člověk," nechal se slyšet Vláďa.

Související obsah

​Hráči reagují na to, co sami prožili. Za tu krátkou dobu nikdo nestihl sledovat všechny díly, takže mnohdy ví méně než diváci, ale někdy více. Pár dní po příletu se tak Vláďa dostal ke sledování soutěže, k pořadu si dal také pořádnou dávku kokosu, který na ostrově měli k jídlu každý den. Zřejmě si ještě neodvykl.

Za podporu děkuje i Braňo, o kterém v průběhu soutěže vznikl nespočet vtipných obrázků. Velmi často totiž prohrával v soubojích, a tak si z něj lidé dělali legraci. "Jsem jen chlapec z Bratislavy, který to nevzdal a bojoval srdcem. Snažil jsem se dělat správné věci, i když se mi nevždy dařilo," napsal na svém instagramu.

Zhubnutí a jo-jo efekt

Na ostrově všichni poměrně dost zhubli. Hodně to je vidět třeba na Nikol, známé také pod instagramovou přezdívkou Shopaholic Nicol, která přiznala, že zhubla pět kilo. A tak má nyní pouhých 43 kilogramů. "Myslím, že se budu ještě pár měsíců dávat jak psychicky, tak fyzicky dohromady. Ale ani z procenta nelituju své účasti. Začalo mě zlobit koleno, záda mám v háji do teď, ale nejnáročnější byla soutěž na psychiku," svěřila se v dlouhém příspěvku na instagramu Nikol.

Související obsah

​Zhubla i Dominika, která ale kvůli jo-jo efektu přibrala rychle zpět. "Momentálně mám nejvíc kilo, co jsem kdy měla. Když jsem měla k dispozici normální jídlo, tak jsem se spustila a jedla jsem všechno. To tělo reaguje úplně katastrofálně, byla jsem extrémně zavodněná. Měla jsem opuchlé nohy a střeva nevěděla, co dělat," říká Dominika. 

Tělo každého Survivora na změnu reagovalo po svém. Možná proto je Vláďa ještě pořád na kokosu, aby nenastal jo-jo efekt, který se dostavil třeba i u Tomáše. Toho diváci poté, co přibral několik kilogramů, málem ani nepoznali. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tomáš Benko (@tom_askob)

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz