Zahraničí

Našli Putinovu údajnou dceru Luizu. Schovává se v petrohradském luxusu

Našli Putinovu údajnou dceru Luizu. Schovává se v petrohradském luxusu
Luiza Rozovová, údajná Putinova dcera | Zdroj: Se souhlasem Luizy Rozovové

Putinova údajná dcera Luiza Rozovová (19) se schovává v jedné z luxusních budov Petrohradu. Ukázaly to uniklé záznamy společnosti Yandex Eats, která rozváží jídlo.

Nepřiznaná Putinova dcera Luiza Rozovová se údajně schovává v jedné z luxusních nemovitostí v Petrohradu spolu se svou matkou. Podle informací deníku Daily Mail polohu Rozovové odhalila databáze kurýrů společnosti Yandex Eats, která se v minulém týdnu potýkala s kybernetickým útokem.

Putinova dcera se údajně schovává v luxusní budově palácového stylu, která měla donedávna hodnotu v přepočtu zhruba 50 milionů korun. Z důvodu propadu ruské ekonomiky kvůli sankcím ze Západu cena nemovitosti klesla.  

Související obsah

Luizu Rozovovou ještě nedávno sledovalo na instagramu téměř 100 tisíc lidí, kteří na 18leté dívce nenechali nit suchou. V říjnu 2021 se ale dívka úplně odmlčela a od té doby nikdo neví, co s ní je. 

Matka Luizy, 46letá milionářka Světlana Krivonogichová, byla původně uklízečka, nyní je kromě jiného spolumajitelka velké ruské banky. O podezření, že má ruský prezident další dceru, informovalo nezávislé ruské médium. To však posléze tamní úřady zablokovaly. Tvrzení, že dceru Luizu zplodil Vladimir Putin, Krivonogichová nijak nepopřela. Putin se k Luize ale veřejně nehlásí.

Švýcarsko chce vyhostit milenku Putina, petici podepsalo 60 tisíc lidí:

 

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz