Zahraničí

Skandál v Británii. Asistentka učitele měla sex se žákem, do vězení nepůjde

Skandál v Británii. Asistentka učitele měla sex se žákem, do vězení nepůjde
Ilustrační obrázek | Zdroj: profimedia.cz

Jednadvacetiletá Rebecca Williamsová z Velké Británie přiměla svého dospívajícího žáka, aby s ní měl sex, dokonce dvakrát. Mladá žena za tento čin ale do vězení nepůjde.

Rebecca Williamsová z Walesu, asistentka učitele, měla sexuální poměr se svým žákem. Podle tamní policie se vše stalo poté, co spolu nejdříve komunikovali na sociálních sítích. Z počátku nevinné zprávy vyústily ve flirt, potvrdil hlavní svědek deníku Mirror.

Williamsová měla teenagera vyzvednout autem a následně ho i odvézt k sobě domů, uvedla tvrdí žalobce. Ten řekl, že před tím, než měli sex, se dívali na televizi, chlapec v bytě zůstal do druhého dne. 

Související obsah

Později žena chlapci napsala zprávu, aby se potkali znovu. Svědek tvrdil, že obviněná chtěla od vztahu víc, chlapec si ale její zprávy zablokoval.

"Začaly kolovat zvěsti, že obžalovaná měla poměr se školákem. Když se jí na to ředitel školy ptal, obžalovaná vše popřela," uvedl žalobce.

U soudu se Williamsová k poměru s chlapcem přiznala. Přesto do vězení nepůjde, od soudu odešla podmínku a musí zaplatit pokutu 576 liber (v přepočtu necelých 17 tisíc korun). Navíc bude její jméno deset let figurovat v seznamu sexuálních násilníků.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz