Zajímavosti

Vztahy mezi rodinami se po Výměně vyostřily! Plivla na mě, zuří Alena

Středeční Výměna manželek byla vcelku poklidná, dokud nedošlo na část Mezi osmi očima. Tam si obě ženy vjely do vlasů a nesnášenlivost přetrvává doteď. Alena dokonce řekla, že při setkání s rodinou došlo k nepříjemnému, až potupnému incidentu.

Alena se přihlásila do Výměny hlavně proto, aby nebyla doma jediným hnacím motorem. Po Výměně se toho u rodiny moc nezměnilo, ale teď Aleně dělají starosti spíš vztahy s druhou rodinou. Situace po Výměně se vyhrotila a blízká vzdálenost rodin jí prý znepříjemňuje život.

"Tím, že se ta Výměna konala strašně blízko, tak jsou nějaké následky. Je to nepříjemné, protože my teď do Prachatic nejezdíme jen kvůli tomu, abychom je nepotkali. Nechci se potkávat s takovými zlými a vyčůranými lidmi. V 18 rodí děti, aby byla na dávkách, my na ně budeme vydělávat a ona mi bude něco vyčítat?" stěžuje si Alena.

Související obsah

​Párkrát totiž na nějaké členy rodiny narazila ve městě. Jedna z dcer Renaty měla prý jejím směrem plivnout. Konflikt vznikl podle ní kvůli tomu, že Renata svou dceru Báru od sebe odstrkuje a Alena na to Mezi osmi očima upozornila. "To se Renatě nelíbilo a pak mi po konci Výměny přišlo několik ošklivých zpráv," uzavírá Alena.

Renata si zase stojí za tím, že nechápe, proč po ní Alena Mezi osmi očima tolik vyjela. O žádném výraznějším konfliktu však v rozhovoru pro Nova Plus, kde najdete i další bonusové reportáže, nemluvila. 

Celý rozhovor s Renatou si můžete pustit zde:

​Renata si v životě prošla těžkými zkouškami. Osud se s ní nemazlil, ale přesto se dokázala postavit na nohy a vrátit se zpět do života. "Do azylového domu jsme šli, protože jsem se musela odstěhovat z bytu, kde jsem bydlela se svým bývalým manželem. Byt byl těžko k sehnání s tolika dětmi, a tak mi sociální pracovnice doporučila, abychom šli tam a pak sehnali jiné bydlení," vysvětlila Renata.

Rodina je podle ní spokojená a nic jí nechybí. "Máme nový přírůstek do rodiny, kluka jménem Teo, kterému budou čtyři měsíce. Byla jsem těhotná už ve Výměně. Jedna dcera se odstěhovala, jinak je všechno při starém," uzavírá Renata s tím, že si díky Výměně uvědomila, že už by jiného chlapa kromě Lukáše nechtěla.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz