Zajímavosti

Burešová a Forejt prozradili velké tajemství! Bude nás pět, napsala dvojice

V neděli 10. dubna čeká diváky TV Nova další díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Ten bude ale naprosto výjimečný, protože v něm poprvé zazpívá hvězdný pár Eva Burešová a Přemek Forejt. Ještě před odvysíláním tohoto dílu dvojice zveřejnila radostnou zprávu!

V příštím dílu pořadu Tvoje tvář má známý hlas se diváci kromě vystoupení účinkujících dočkají speciálního hudebního čísla porotkyně Evy Burešové a jejího partnera, šéfkuchaře Přemka Forejta. Jedná se o jejich první společné hudební vystoupení a je celkem logické, že k němu dochází právě ve Tváři. Tedy na místě, kde se seznámili.

Duet Us, který původně zpívají Alicia Keys a James Bay, nemůže znít romantičtěji než právě v podání zamilovaného hvězdného páru Evy a Přemka. Dvojice totiž ve společném duetu potvrdí, že čeká miminko.

Související obsah

Radostnou novinu už hvězdný pár oznámil i na instagramu. "Tam, kde to kouzelné vše začalo, jsme to celé také písní oznámili. Tvoje tvář má známý hlas... teď ještě jestli po tátovi, nebo po mámě aneb BUDE NÁS 5!" radovala se Eva Burešová. V příspěvku zveřejnila i druhou fotografii, na které ukazuje těhotenské bříško.

​"Užila jsem si to moc, i když jsme během nácviku stáli zády k sobě, protože jsme se oba styděli," prozradila Eva. A Přemek ji doplnil: "Ten duet je podle mě krásný, budí velké emoce."

Sledujte sedmou epizodu show Tvoje tvář má známý hlas už v neděli 10. dubna ve 20:20 na TV Nova.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz