Zajímavosti

Eva Burešová a Přemek Forejt poprvé o miminku: Prozradili, proč to dlouho tajili

Hvězdný pár, zpěvačka Eva Burešová a kuchař Přemek Forejt, v pořadu Tvoje tvář má známý hlas prozradil, že čeká příchod potomka. Jak se na miminko těší a jaké bude pohlaví? Dvojice se pochlubila v exkluzivním rozhovoru na Nova Plus.

Eva Burešová a Přemek Forejt si pro diváky oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas přichystali první společné vystoupení, během kterého oznámili, že spolu čekají miminko. "Zveřejnili jsme to v době, kdy to běžně ženy zveřejňují. Myslím, že každá žena, ať už je, nebo není známá, má právo si to aspoň tři čtyři měsíce nechat pro sebe," řekla Burešová v exkluzivním rozhovoru.

"Všichni víme, že toto období je nejkřehčí a může se stát cokoliv. Takže jsme měli právo to zamlčet, když se nás na to někdo ptal, protože se ptali velmi brzy. Vyšli jsme s tím ven ve chvíli, kdy jsme tušili, že je vše v pořádku. Ale kdyby bylo na mně, nechala bych si to pro sebe až do konce," nastínila zpěvačka s úsměvem. Forejt by to ale prý řekl nejraději všem.

Související obsah

​Přemek má z přechozího vztahu dceru Stellu, Eva syna Nathaniela. Nastávající maminka se svěřila, jestli pociťuje nějaké změny oproti prvnímu těhotenství. "Všechno je nějaké rychlejší. S Nathánkem byla větší zábava. Teď je to rychlejší a bolestivé. Bolí mě záda, ale to k tomu patří. Jsem ráda, že se to děje," popsala nastávající maminka.

Zpěvačce se těhotenství dařilo maskovat i na sociálních sítích. "Hodně jsem omezila on-line svět, protože mám pocit, že se celý svět zbláznil. A čím víc jsem na sociálních sítích, tím víc propadám do různých depek, takže jsem to omezila," popsala Burešová.

Související obsah

​Prý to ale nebylo o tajnostech. "Nebylo to o tom, že bychom chodili kanálama, ať to nikdo nevidí. První, kdo se to dozvěděl, byly samozřejmě naše rodiny. Ale my jsme čekali na to, až budeme vědět, že je všechno v pořádku. Protože je to přece jen citlivé téma," doplnil Forejt.

Zamilovaný pár si nechal prozradit pohlaví miminka, ale nechá si to prozatím pro sebe, stejně jako výběr jména. "Samozřejmě, že přemýšlíme nad jménem a přemýšlíme o tom, jak ten čistý list tomu děťátku nadepsat. Ale zatím si to ještě necháme pro sebe," uzavřel porotce kulinářské show MasterChef Česko.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz