Zahraničí

Důležitý svědek v kauze zmizelé Maddie. Vím, co se tehdy přesně stalo, tvrdí

Důležitý svědek v kauze zmizelé Maddie. Vím, co se tehdy přesně stalo, tvrdí
Madeleine McCannová | Zdroj: Profimedia

Dva roky podezřívají kriminalisté usvědčeného pedofila Christiana Brücknera z únosu a vraždy Madeleine McCannové, ani z jednoho ho však stále neusvědčili. Ozval se recidivistův někdejší kamarád, který podle svých slov ví, co se přesně před 15 lety v Portugalsku stalo. Prý si je stoprocentně jistý, že za zmizení dívky stojí Brückner.

Muzikant a odborník přes počítače Christian Post, který žije v Kambodži, nemá pochybnosti o Brücknerově vině v případu Madeleine McCannové. Jak upozornil portál Daily Mail, všechno si uvědomil, když o jeho bývalém kamarádovi začaly vycházet články v novinách.

Už před lety se mu měl Brückner chlubit tím, že si žije na vysoké noze díky vykrádání apartmánů v portugalském letovisku Praia da Luz. A právě z jednoho takového 12. května 2007 někdo unesl Maddie McCannovou.

"Jelikož teď vím o jeho pedofilní a násilné minulosti, jsem si stoprocentně jistý, že to byl on. Myslím si, že Madeline našel náhodou při jedné ze svých vloupaček a prostě ji vzal, nejspíš to byl momentální nápad," řekl Post deníku Mirror.

Související obsah

​Brücknera z Portugalska dvakrát vyhostili kvůli sexuálnímu obtěžování dětí. Tamější policisté ho ale s případem McCannové nikdy nespojovala. Udělala to až německá kriminálka předloni na jaře. Od minulého podzimu je recidivista znovu ve vězení za znásilnění americké turistky.

"Myslím si, že jakmile je někdo pedofil, má v mozku přepnuto a nedá se to změnit. Jestliže by viděl samotnou spící malou dívku, určitě by ji unesl," dodal Post.

Kromě Němců kauzu vyšetřuje i policie z Velké Británie, odkud Maddie pochází. Do konce roku má ale v plánu případ odložit.

Podívejte se na reportáž TV Nova o podezřelém z únosu Maddie:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz