Domácí

Eva Burešová přišla se zásadní prosbou. Pouhý den po oznámení těhotenství

Zpěvačka Eva Burešová a kuchař Přemek Forejt v pořadu Tvoje tvář má známý hlas prozradili, že čekají příchod potomka. Burešová v pondělí na svém instagramu poděkovala fanouškům za podporu a o něco je poprosila.

Eva Burešová (28) a Přemek Forejt (34) si pro diváky oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas přichystali první společné vystoupení, během kterého oznámili, že spolu čekají miminko.

"Zveřejnili jsme to v době, kdy to běžně ženy zveřejňují. Myslím, že každá žena, ať už je, nebo není známá, má právo si to aspoň tři čtyři měsíce nechat pro sebe," řekla Burešová v exkluzivním rozhovoru pro Nova Plus. 

Související obsah

V pondělí pak na svém instagramu Burešová vyjádřila velký dík svým fanouškům. "Moji milí sledující, děkujeme vám za krásné komentáře. Moc si toho vážíme a máme radost, že ji máte i vy. Jsem ráda, že už je to venku a já se tak s vámi budu moci dělit o různé postřehy z tohoto druhého požehnaného stavu, který prožívám," napsala.

Herečka v příspěvku zdůraznila, že dvojčata nečekají a že pohlaví dítěte zatím zveřejňovat nebudou. Pokračovala dál s prosbou, aby fanoušci měli úctu k těhotenství i k ní samotné. "Nikoho jsem nikdy nenutila, aby mě měl rád, ale nemyslím si, že je potřeba mi psát tolik zlých zpráv. Jsem citlivá a dojatá," pokračovala.

Související obsah

Jedince, kterým její instagramový profil není sympatický, vyzvala, aby ji dál nesledovali nebo si ji klidně na síti zablokovali. "Bylo by to fér," dodala.  

V červnu 2017 se Burešové narodil první syn Nathaniel Adam Salvatore Krásný, kterého má s basistou Michaelem Krásným. S tím se však ve stejném roce rozešli. Herečka je s porotcem kulinářské show MasterChef Přemkem Forejtem od roku 2020. Forejt má z předešlého vztahu dceru Stellu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz