Zahraničí

Bohaté Rusky pláčou. Nechtějí nám prodat kabelky, protože jsme z Ruska

Bohaté Rusky pláčou. Nechtějí nám prodat kabelky, protože jsme z Ruska
Coco Chanel |

Ruské influencerky, moderátorky a zpěvačky jsou pobouřeny tím, že jim Chanel odmítá prodat své zboží. Rusky musí podepsat, že kabelky a další doplňky nebudou nosit ve své domovině. Toto chování označují za fašismus a rusofobii.

Bohatou ruskou smetánku uklidňující se v době války nákupy pobouřilo zjištění, že jim Chanel odmítá prodat kabelky. Zatímco ukrajinské ženy prchají před válkou, tyto bohaté Rusky se vztekají na sociálních sítích, protože už nemohou nakupovat luxusní zboží od své oblíbené značky.

"Šla jsem do butiku Chanel v Mall of the Emirates. Tašku mi neprodali, protože (pozor!) jsem z Ruska," popsala vztekle ruská influencerka Liza Litvinová na svých sociálních sítích, jak jí v luxusním dubajském nákupním centru odmítli prodat kabelku.

Související obsah

"Dále mi manažer řekl, že ode dneška budou Rusům prodávat pouze v případě, že podepíší dohodu, že jejich zboží nebudu nosit v Rusku," dodala pobouřená Litvinová. Podle deníku Mirror zažily i další zámožné ruské ženy podobné útrapy s nákupy.

Zpěvačka a moderátorka Anna Kalašnikovová se rozzuřila poté, co si nemohla koupit náušnice a kabelku. "Víme, že jste ruská celebrita. Víme, že pojedete se svým nákupem do Ruska, takže vám nemůžeme prodat zboží naší značky," sdělila Anna, co jí řekl manažer v obchodě.

Svůj nechvalný zážitek moderátorka módní ruské show shrnula jako podporu fašismu a rusofobie. Oznámila, že bude od teď Chanel bojkotovat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz