Krimi

V Praze našli mrtvého muže (†55)! Policie pátrala po nebezpečném pachateli

V Praze našli mrtvého muže (†55)! Policie pátrala po nebezpečném pachateli
Policejní zásah Zdroj: AKTU

Pražští policisté vyšetřují smrt 55letého muže, jehož tělo našli v jednom z panelových domů na Chodově. Z šetření kriminalistů vyplývá, že dotyčný měl být zavražděn. Kriminalisté v souvislosti s případem pátrali po 26letém muži. Ten měl být pravděpodobně ozbrojený a mohl být nebezpečný.

Tělo objevili policisté ve čtvrtek ráno v jednom z panelových domů v ulici Brodského na pražském Chodově. "Od rána se pražští kriminalisté prvního oddělení zabývají násilným trestným činem," řekla TN.cz policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Na místo vyjeli také záchranáři. Ti však muži už nedokázali pomoci. "Záchranáři tam nalezli mrtvého muže s jasnými známkami smrti," doplnila mluvčí záchranářů Jana Poštová. Muž měl podle policistů bodná zranění.

Související obsah

Co se přesně stalo, zatím není jasné. Pachatel z místa činu zmizel. V souvislosti s případem pátrali policisté po 26letém muži.  Kriminalisté varovali, že dotyčný je pravděpodobně ozbrojený a může být nebezpečný. "Jestli ho uvidíte, volejte 158 a buďte obezřetní," vyzvali na twitteru policisté. Muže se podařilo dopadnout krátce před páteční půlnocí v nizozemském Amsterdamu.

Případem se intenzivně zabývají kriminalisté:


TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz