Zahraničí

Putinova milenka se nečekaně ukázala. Poslala mrazivý vzkaz

Putinova milenka se nečekaně ukázala. Poslala mrazivý vzkaz
Údajná Putinova milenka Alina Kabajevová Zdroj: Profimedia

Údajná milenka ruského prezidenta Vladimira Putina se po dlouhé době objevila před televizními kamerami. Alina Kabajevová v Moskvě uspořádala estrádní festival gymnastiky a baletu, který se bude vysílat v předvečer 77. výročí kapitulace nacistického Německa. Jeho součástí byl i vzkaz, ze kterého běhá mráz po zádech.

Na veřejnosti se nečekaně ukázala olympijská vítězka Alina Kabajevová, která má být tajnou milenkou ruského prezidenta Vladimira Putina. Nafotili ji při natáčení gymnastické estrády v Moskvě.

A jak upozornil portál Mirror, tento pestrobarevný festival, nazvaný Alina 2022, odvysílá televize 8. května, v předvečer výročí porážky nacistického Německa. Na to je naplánovaná obří oslava na Rudém náměstí v Moskvě, kde má po každoroční vojenské přehlídce Putin oznámit stěžejní úspěchy "speciální vojenské operace" na Ukrajině. Těch však dosud ruská armáda nedosáhla.

Kolo spekulací o Kabajevové se nezastavitelně točí už od vypuknutí invaze na konci února. Žena srdce šéfa Kremlu se měla ukrývat v honosném sídle ve Švýcarsku nebo protiatomovém bunkru na Sibiři. Pokud v jednom z nich skutečně byla, přípravy na vítězství nad ukrajinskými "neonacisty" jsou pro Putina zřejmě důležitější než její bezpečnost.

Související obsah

Vývoj války na Ukrajině přirovnala Kabajevová k závěru druhé světové války. "Tenhle motiv, jak vidíte, tenhle příběh nepatří jen do minulosti. Je tady neustále s námi," prohlásila na natáčení.

Gymnastka na festivalu Kabajevové kreslí stuhou písmeno Z Zdroj: Profimedia

​Jedna z gymnastek na festivalu pravděpodobně na pokyn Kabajevové vyslala i jasný vzkaz ohledně postoje k válečným akcím Ruska. Stuhou totiž při vystoupení kreslila do vzduchu písmeno Z. Tím je opatřená vojenská technika Moskvy a vyjadřuje podporu Kremlu, připomněl list Vox. "Tohle není oslava jen pro celou zemi, ale pro každou rodinu. Každá má totiž příběh pojící se s válkou. A na to nikdy nesmíme zapomínat," uzavřela Kabajevová.

Putin teď podle expertů hraje na Ukrajině o všechno:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz