Zajímavosti

Charlotte Gottová slaví 16. narozeniny. Mistrova dcera se mění před očima

Charlotte Gottová slaví 16. narozeniny. Mistrova dcera se mění před očima
Charlotte Gottová Zdroj: Profimedia

Charlotte Gottová je už velká slečna. Slaví 16. narozeniny a je jasné, že Ivana bude muset brzy zastoupit zesnulého Mistra a nápadníky odhánět s flintou v ruce. Ačkoliv se dcera legendárního zpěváka snaží působit vesele, i po třech letech stále bojuje s bolestí ze ztráty milovaného tatínka.

Karel Gott určitě pošle své třetí dceři přání k narozeninám z nebe. A byl by jistě náležitě pyšný, jak krásná a talentovaná slečna ze Charlotte roste. Při pohledu na ni nikdo nepochybuje, že oslava jejích 16. narozenin se ponese ve velkém stylu.

Můžeme ale jen hádat, kde a kdy proběhne a kdo všechno na ni dostane pozvánku. Když přijde na soukromí, Ivana Gottová je jako ostříž. A u Charlotte s Nelly to platí dvojnásob. Starší z Mistrových holčiček musela čekat až do patnáctin, než jí maminka dovolila otevřít si instagram i pro fanoušky.

A že jich není málo. Na populární sociální síti Charlotte sleduje přes 135 tisíc lidí. To je dokonce víc příznivců, než má oficiální profil Karla Gotta, jenž spravuje vdova Ivana. Těch je "jen" 48 tisíc.

Související obsah

Na veřejnosti se Ivana s dcerami naposledy objevila loni v říjnu na premiéře dokumentu Karel. Potom si vdova od povinností vzala zaslouženou pauzu. ​"Věřím, že mi dáte za pravdu, že paní Ivana Gottová má po dvou tak náročných projektech právo na chvíli vydechnout a věnovat se svým dcerám, nejbližším a přátelům," řekla tehdy TN.cz mluvčí rodiny Aneta Stolzová.

Teď už má ale i se Charlotte zase plné ruce práce. V červnu proběhne v pražské O2 areně očekávaný koncert Pocta Karlu Gottovi. A Charlotte, do níž věčný slavík vkládal naděje, že se vydá jeho šlépějemi, tam bude vystupovat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený charlotte ? (@charlotte_gottova)

Připomeňte si, jak Karel se Charlotte váleli na pódiu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz