Zajímavosti

Dojemná vzpomínka: Ivana ukázala Gottovu fotku těsně před smrtí

Dojemná vzpomínka: Ivana ukázala Gottovu fotku těsně před smrtí
Ivana Gottová a Karel Gott Zdroj: Profimedia

Sváteční období bývá radostné, leckdy se ale pojí i s nádechem smutku. Přesně takové pocity teď zřejmě prožívá Ivana Gottová, která je už třetím rokem bez milovaného manžela Karla Gotta. O velikonoční vzpomínky na tatínka svých dcer Charlotte a Nelly se vdova podělila i s fanoušky.

Byly to jeho poslední velikonoční svátky. Ivana ukázala dojemnou fotku, na které Karel Gott učí své dva vnuky Vojtu a Honzu plést pomlázku. Snímek, jenž měl původně zůstat jen v rodinném archivu, vystavila na sociálních sítích.

"Milí Karlovi příznivci, ráda bych vás po delší době pozdravila a popřála vám krásné a požehnané velikonoční svátky. Hledala jsem nějakou tematickou fotografii Karla a přišlo mi, že tato z posledních Velikonoc 2019 by vás mohla potěšit," napsala Gottová.

Především kvůli dcerám si Ivana soukromí střeží jako oko v hlavě, čas od času ale udělá výjimku. "Karel se svými vnuky Vojtou a Honzou. Učil je tehdy plést pomlázku a docela se jim povedla. Přeji vám všem, abyste mohli trávit velikonoční svátky se svými milovanými a radovali se spolu s nimi z každého dne. Opatrujte se," doplnila vdova po legendárním zpěvákovi.

Související obsah

Příznivcům se ozvala po delší době. Rodina na sebe naposledy strhla pozornost loni na podzim při premiéře dokumentu Karel v pražském Slovanském domě. Všechny tehdy nejvíc překvapily Charlotte s Nelly, které rostou do krásy. Věčný slavík by na ně byl dozajista náležitě pyšný.

Karel Gott naposledy vydechl 1. října 2019, po statečném boji podlehl akutní leukemii. Rozloučit se s ním přijeli do Prahy fanoušci z celého Česka.

Režisérka popsala poslední dny Karla Gotta před smrtí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz