Zajímavosti

VIDEO: Tajná oslava narozenin Bohdalové. Překvapil ji její údajný milenec

VIDEO: Tajná oslava narozenin Bohdalové. Překvapil ji její údajný milenec
Zdroj: Profimedia

Legenda českého herectví Jiřina Bohdalová za to i v pokročilejším věku umí vzít. A ve velkém stylu proběhla i oslava jejích 91. narozenin, kterou tajně uspořádala u sebe doma. Na sociální sítě se dostalo video z večírku, který podle všeho Bohdalovou docela vyčerpal.

Šampaňské teklo proudem a svíčky Jiřina Bohdalová sfoukla z obrovského dortu. Oslava hereččiných 91. narozenin se vydařila. Zřejmě, aby se vyhnula pozornosti zvědavců, uspořádala ji doma jen pro nejbližší.

Chybět nemohla její dcera Simona Stašová a vnuci, přišel i Martin Dejdar nebo milionář Ľubomír Focko, o kterém se spekuluje jako o partnerovi Bohdalové. Sami už několikrát řekli, že se mají rádi, avšak ne v milostné rovině.

Související obsah

Bohdalovou večírek zřejmě zmohl. "Nezlobte se, já teď spím," řekla TN.cz, když jsme se jí chtěli zeptat, jak si narozeninovou párty užila.

​Potom už herečce nebylo rozumět. Její dvorní režisér ale na facebooku zveřejnil video, z nějž je patrné, že o zábavu nouze nebyla. Přejeme Jiřině Bohdalové především pevné zdraví!

Podívejte se na zdravici, kterou natočili na narozeninovém večírku Jiřiny Bohdalové její přátelé a nejbližší:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz