Zajímavosti

Šampaňské teklo proudem. Hvězdy to rozjely na afterparty premiéry Ivety

Na večírek po premiéře minisérie Iveta dorazilo mnoho českých celebrit. Výborně se tam bavili třeba Jiří Macháček, Patricie Pagáčová, Jiří Korn a další. Kamery TV Nova byly u toho a zdokumentovaly, jak si hvězdy večírek užívaly.

"Já se přiznám, že se s manželem hrozně těšíme na raut, protože jsme se nestihli najíst, než jsme odcházeli. A dáme si asi nějaké prosečko," zmínila třeba herečka Patricie Pagáčová. "Já mám rád večírky, takže mě to moc baví. Potkávám tu známé lidi a kamarády. Takže jsem rád. Jestli budeme pokračovat dál, je ve hvězdách," říká finalista SuperStar Martin Schreiner. 

To herec Miroslav Hanuš přišel se svou manželkou i se svým proslulým smyslem pro humor. "Mně tady chutná. Teď mám tedy suchou housku, ale měl jsem kuřecí prso s broskví. To je věc, o které se tvrdilo, že to je nějaké sofistikované jídlo, ale kuchaři říkají, že je to úplná blbost," směje se Hanuš.

Související obsah

​Párty si užíval i herec Ivan Vodochodský, jehož syn ztvárnil v minisérii jednu z hlavních rolí. Ivan si pochutnal na haluškách a Vojta mu přinesl k pití kolu s whisky. "Děkuji ti, synáčku, děkuji ti, Péťo Sepéši," glosoval to Ivan Vodochodský.

Gastro guru Lukáš Hejlík se ale do jídla moc nehrnul. "Měl jsem zatím jenom jedno pivo. Nemůžu soudit," říká Hejlík. To mladý youtuber, který dbá na svou postavu, kterou diváci v plné kráse mohli vidět v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, samozřejmě nepohrdl rautem. "Jako první jsem šel po kuřeti s broskví, které bylo výtečné," říká Martin Carev.

Související obsah

​Na afterparty nemohl chybět ani zpěvák Sámer Issa. "Já nikdy nejím na rautech, ale dal jsem si dneska zmrzlinu, tu tady mají dobrou. Když nějací lidé, kteří jsou známí, začnou jíst na rautech, tak to většinou působí blbě. Takže se najím doma," popisuje Issa.

První epizodu třídílné minisérie Iveta můžete zhlédnout už v pátek 6. května na portálu Voyo

Roman Filip, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz