Zajímavosti

Slzy dojetí. Premiéra minisérie Iveta dostala nejen hlavní hvězdy

V pražské Lucerně proběhla premiéra dlouho očekávané minisérie Iveta, která vznikla pod značkou Voyo Originál. Seriál mapuje dětství a počátek hvězdné kariéry zpěvačky Ivety Bartošové.

Zrak všech se upíral nejen na rodinu Ivety Bartošové, a to syna Artura a dvojče zpěvačky Ivanu, kteří nemívají ve zvyku účast na společenských akcích, ale také na dvě hlavní hvězdy minisérie Iveta, Annu Fialovou a Vojtěcha Vodochodského. Tedy seriálovou Ivetu Bartošovou a Petra Sepéšiho.

"Říct, že se mi hrála dobře, je asi zvláštní. Ale byla to jedna z nejlepších prací, co jsem kdy měla," říká Fialová ke své roli Ivety. "Já jsem dojatý, je tu krásná atmosféra. Moc jsem se těšil, ale byl jsem i hodně nervózní, protože jsem výsledek ještě neviděl," doplnil Vodochodský.

Související obsah

Minisérie Iveta se soustředí nejen na začátky pěvecké kariéry Bartošové, ale také na její rodinné zázemí v Beskydech a vztah se Sepéšim. "Ivetin příběh je tím typem příběhu, kde můžete najít úplně všechno, co se lidem může stát," podotkl režisér Michal Samir.

Ivetu si budou asi všichni pamatovat i pro hity, které nazpívala... "Já mám ráda Léto, pamatuju si, že jsem to poslouchala jako malá holka," vzpomíná Anna Křenková, která v sérii ztvárnila sestru Ivety.

Po zhlédnutí minisérie nezůstalo jedno oko suché... Emoce byly znát snad na každém, kdo opustil sál. "Trochu jsem plakala. Dojalo mě to, už ten druhý díl," přiznala herečka Anežka Rusevová. I herec Hynek Čermák se nechal slyšet, že je dojatý.

Minisérii Iveta můžete sledovat exkluzivně na Voyo už od tohoto pátku.

Rebecca Diatilová, drz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz