Krimi

Dítě pokousané v kempu je ve vážném stavu. Majitel psa policii stále uniká

Policisté stále hledají majitele psa, který v neděli v kempu v Sázavě na Benešovsku pokousal tříletou holčičku. Dítě je ve vážném stavu v nemocnici, v tuto chvíli je ale mimo ohrožení života.

Nedělní incident v kempu v Sázavě kriminalisté vyšetřují jako podezření z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. Podle mluvčí policie Barbory Schneeweissové již zahájili úkony trestního řízení a podezřelému v případě prokázání viny a odsouzení hrozí až čtyři roky ve vězení.

Zatím ale stále není jasné, jak se vše odehrálo. "Nadále prověřujeme, jak k celému incidentu došlo, zda se jednalo o nešťastnou událost, nebo na dívku pes zaútočil," uvedla Schneeweissová.

Související obsah

​Tříletou holčičku pes pokousal na hlavě. Podle policie utrpěla středně těžká zranění, se kterými ji záchranářský vrtulník přepravil do Fakultní nemocnice v Motole. Je ve vážném stavu, ale mimo ohrožení života. "V současné době je stále v péči lékařů," doplnila policejní mluvčí.

Majitele psa policie stále nevypátrala. Ten měl po útoku z místa odejít i se psem. "Prověřujeme majitele psů, kteří se měli na místě nacházet," informovala v neděli policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz