Zajímavosti

Utajeného šéfa zasáhlo šokující zjištění. Pochopil, co už nikdy nesmí udělat

Pandemie koronaviru drtivě zasáhla mnoho firem. Tuto krizi těžce nesly i kavárny, jako je třeba CrossCafe. Její šéf Petr Tichavský se rozhodl, že si vyzkouší na vlastní kůži, co vše musí zaměstnanci kavárenského řetězce obstarávat.

Kvůli pandemii kavárenská franšíza CrossCafe musela propustit ve třetí vlně 30 procent zaměstnanců a úplně ukončit působení těchto kaváren v Praze. Provozní ředitel Petr Tichavský se do Utajeného šéfa přihlásil, aby zjistil, jestli je v případě další vlny pandemie možné propouštět další zaměstnance.

Působení v reality show mu ale otevřelo oči. "Žádné podobné propouštění už si nikdy dovolit nemůžeme. Naši zaměstnanci mají být na prvním místě, protože tvoří duši podniku, a musíme je za každou cenu držet na pozicích a pečovat o ně," přišel k zajímavému zjištění provozní ředitel.

Související obsah

​Diváci se ale v prvním dílu čtvrté řady Utajeného šéfa seznámili i s kuchařkou Ivetou, jejíž osobní příběh Tichavského zasáhl. Iveta je od narození nedoslýchavá a její rodiče neumí moc dobře znakovat, tak se naučila dobře odezírat ze rtů. 

"Příběh Ivetky ve mně rezonoval asi nejvíc. Ivetku přes její šestiletou praxi u nás znám dobře, ale měl jsem možnost ji navštívit doma, poznat její maminku. Bylo to osobní a moc hezké," vzpomíná Tichavský, který jí věnoval dovolenou do Řecka jako odměnu za její práci.

Související obsah

​Nakonec prozradil, jak to u nich v kavárnách vypadá nyní. "Všichni hlavní aktéři a účastníci, kteří byli na televizních obrazovkách, u nás stále pracují. Troufám si říct, že jsou rádi, že jsou u nás. Standardně se s nimi potkávám a nyní už s úsměvem vzpomínáme, co jsme zažili před kamerami," říká šéf.

Tichavskému dala také pořádně zabrat jeho maska, ze které byl zpočátku v šoku. "To byl pro mě asi největší zážitek. Trošku problém byl s falešnými zuby, velmi špatně se mi s nimi artikulovalo. A když se mi při prvním dnu zuby rozpůlily, byl to problém, ale dohráli jsme to i s rozdělanými zuby," doplňuje Tichavský.

Pokud jste nestihli díl v televizi, můžete se podívat na Voyo. Všechna bonusová videa k dílům pak najdete na Nova Plus.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz