Zajímavosti

Tvrdá rána pro Nedvěda. Dara musela rychle za ním do Itálie

Tvrdá rána pro Nedvěda. Dara musela rychle za ním do Itálie
Dara Rolins a Pavel Nedvěd Zdroj: Se svolením Dary Rolins

Dara Rolins se na víc než týden odmlčela na sociálních sítích, což zděsilo zpěvaččiny fanoušky. Bát se však nemusí, Dara je opět v Turíně a doslova září štěstím. Po boku fotbalisty Pavla Nedvěda si užívá sluníčko a podpořila ho i v těžkých chvílích. Jeho fotbalový tým Juventus bude po sezoně bez trofeje.

Dara Rolins dávala dlouhou dobu přednost kariéře a svého ideálního partnera teprve hledala. Její život se ale obrátil vzhůru nohama, když se dala dohromady s fotbalistou Pavlem Nedvědem. Po letech tvrdé práce si užívá Itálii, romantické večeře a hlavně svého partnera.

"Mám se dobře, jsem právě v Turíně s mým chlapcem. Nejsem tak aktivní na instagramu, protože si po dlouhé době konečně užívám soukromý život. Mám takovou pauzičku," svěřila se krásná zpěvačka redakci TN.cz.

Související obsah

"Já jsem nadšená. Svítí tady sluníčko, což si myslím, že i doma, ale je to jiné, když máte po boku někoho, s kým si to sluníčko užíváte. Takže si užívám život," promluvila Dara o tom, jak jsou po boku toho pravého i malé věci krásnější.

I když se může zdát, že je pro pár vše růžové, museli se poprat s velkou ránou. Pavlu Nedvědovi a týmu Juventus se letos nedařilo a nebudou mít letos ani titul v lize ani nevyhrají italský pohár.

Související obsah

"Celé rodině je to líto, protože to přirozeně sledujeme všichni, jelikož se to týká Pavla a Pavel se týká nás. Ale je to život. Podotknul, že vlastně je to poprvé za deset let, co nebudou mít žádnou trofej," prozradila, jak všechny mrzela prohra Nedvědova fotbalového týmu.

"Samozřejmě, že každý úspěch vašeho partnera je úspěchem i pro vás, a naopak je to i v případě, že se něco nedaří. Je mi to líto, ale na druhou stranu Pavel je dost dospělý na to, aby věděl, co je v životě opravdu podstatné. Jak on říká, je to sport," řekla Dara, jak její přítel vše zvládá, a pousmála se nad tím, že kdo má štěstí v lásce, nemá štěstí ve hře.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz