Zajímavosti

Natáčení Utajeného šéfa prolomilo ledy. Ve firmě vládne pohoda

Zkušený ředitel armaturky VAG Pavel Janků popsal, jak se popasoval s převlekem v reality show Utajený šéf. Během natáčení se podíval, jak to funguje ve slévárnách, a postupně odhalil, co všechno je ve firmě špatně. Na své inkognito misi se také seznámil se silnými příběhy zaměstnanců.

Ostřílený ředitel podniku na výrobu armatur pro vodohospodářství, plynárenství a energetiku se po natáčení dalšího dílu Utajeného šéfa se všemi podělil o své zážitky. Popsal také, jak se cítil ve svém přestrojení a co mu na to řekla manželka.

"Já jsem normálně zvyklý být oholený, takže jsem musel tři týdny vše nechat růst. Mělo to i své problémy a to i doma, protože na to nebyla zvyklá ani má manželka. Nejhorší ale byly ty zuby. Celkově se v té masce dalo vydržet," řekl Janků, který se po natočení dílu zase oholil.

Strach měl také o svůj půjčený kostým. "Když mi říkala maskérka, kolik peněz ta paruka stojí, a když mi helma na hlavě sotva držela, tak jsem byl z toho docela zpocený a nejen z toho žáru, ale i z toho, abych to všechno uhlídal. Máte na hlavě hodnotnou paruku a pak se točíte kolem rozžhaveného železa o teplotě 1,6 tisíce stupňů, do kterého, kdyby spadla ta paruka, tak to blafne a je po ní. Ta paruka měla údajně mít hodnotu zhruba 80 tisíc," popsal své obavy.

Související obsah

Kromě převleku se ale musel popasovat také se svou smyšlenou rolí. "Naučit se text nebyl takový problém, bylo to jen pár stránek, a navíc jsem ho při natáčení použil jen minimálně," popsal.

Při natáčení se také blíže seznámil se svými zaměstnanci. Ti se s ním občas podělili o silné příběhy. "Narazili jsme na bratry Varmožovi, kde ten jeden z nich si odseděl pět let za ublížení na zdraví. Mě samozřejmě hned začal zajímat, proč seděl a co se tam stalo. Ti kluci o tom moc nechtěli mluvit, ale řekli, že ten mladší měl silnou pubertu a pod vlivem alkoholu a asi drog došlo ke rvačce, při které někoho zranil," vysvětlil.

Po několika rozhovorech s bratry se dozvěděl, že po propuštění z vězení se s mladším bratrem dokázal bavit jen jeho starší bratr, který ho u sebe ubytoval. "Jeho starší bratr, který je ženatý a má děti, byl jediný, kdo byl ochoten ho nechat u sebe bydlet. Do jejich příběhu ještě zasáhlo tornádo, kdy ten mladší Ondra zachránil Lukášovi syna," řekl a dodal, že Lukáš teď patří k těm nejlepším zaměstnancům ve slévárně.

Související obsah

Loňské tornádo poničilo domy také dalším zaměstnancům. "Když se u nás to tornádo objevilo, tak se firmě asi o 200 metrů vyhnulo, ale zhruba 12 našich rodin mělo výrazně poškozené domy. Pak když člověk vidí některé ty výdaje, tak je to velice silná emoce, kterou člověk zažije, a říká si, co by dělal, kdyby tam sám byl," zamyslel se.

Firma hned po tornádu vyrazila lidem na pomoc. "My jsme hned po tornádu s našimi zaměstnanci a technikou vyrazili jim pomoct a založili jsme veřejnou sbírku. Bylo to hodně emotivní a i dnes, když tím místem projíždíte, tak pořád jsou ty škody vidět," řekl.

Natáčení podle něj pomohlo v komunikaci se zaměstnanci. "Najednou mám z toho pocit, že ti lidé se víc odvázali a začali víc komunikovat. Nebojí se přijít s problémem, když ho mají, Myslím si, že to natáčení byl jeden z kroků, který trošku prolomil bariéry a pomohl nám dostat se do užšího kontaktu," zhodnotil výsledky natáčení.

Pokud jste nestihli díl v televizi, můžete se podívat na Voyo. Všechna bonusová videa k dílům pak najdete na Nova Plus.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz