Co nás čeká

Horoskop na pátek 20. května: Urovnejte zmatek, který vládne vaší mysli

Horoskop na pátek 20. května: Urovnejte zmatek, který vládne vaší mysli
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Konec pracovního týdne přinese překvapení na poli lásky i možnost zajímavého přivýdělku. Pracovních povinností se na vás nahrne spousta, nepolevujte v úsilí a vydržte. Bude to k prospěchu věci.

Beran

Naskytne se velice reálná možnost solidního přivýdělku. Je pravdou, že byste museli obětovat značnou část svého volna, ale finanční rezerva by se zrovna opravdu hodila, tak moc neváhejte, nebo ostrouháte mrkvičku a příště se už na vás nikdo neobrátí.

Býk

Během týdne to vypadalo na dokonalé zmrazení partnerských vtahů, jenže přišel dnešek a příval vášně všechno změnil. Opět jste šťastní ve dvou a neměnili byste za nic na světě. Užíváte si společných zájmů a aktivit, udivujíce se vzájemnému souznění.

Blíženci

Strohá obchodní a pracovní jednání budou postrádat nástin přátelské atmosféry. Je pravda, že zvládnou vyřešit množství problémů, ale jejich neosobní charakter poznamená celý den. Budete si sice připadat profesionálně, ale radost z práce se vytratí.

Rak

Pokud patříte k jedincům s charitativními sklony, kterým není lhostejný osud lidí v jejich okolí, zvláště pak stárnoucích spoluobčanů, tak čekejte velice příznivý a spokojený průběh všeho, do čeho se pustíte. Zažijete i nejedno příjemné překvapení.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev

V zaměstnání se začínají dít personální změny a vám se naskytla naděje na povýšení. Jedná se o post s větším záběrem kompetencí, o kterém již dlouho sníte. Tak se začněte informovat o podmínkách a eventuální možnosti získání tohoto pracovního zařazení.

Panna

Objevíte nové odstíny života v páru. Vychutnáte si ono soužití a budete se cítit naplnění a obohacení. Díky pocitu štěstí a spokojenosti bude i pracovní den probíhat mnohem zajímavěji a veseleji. Kolegové vám budou připadat vstřícnější a ochotnější.

Váhy

Najednou zjistíte, že se na vás hrnou povinnosti ze všech stran. Každý něco potřebuje, něco chce. Nezbude než stíhat dvě, tři věci najednou. Neděláte to rádi, ale pro tentokrát nic jiného nezbude. Musíte však přidat na pozornosti a nic nepřehlédnout.

Štír

Trocha nostalgie nebývá na škodu, ale provzpomínat celý den? Je jedno, co to odstartuje, ale dnešek věnujete svým starým láskám. Budete z toho celí naměkko, tak pozor na různé nenechavce a podvodníky. Snít za denního světla by se nemuselo vyplatit.

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

Střelec

Nové projekty, nové plány a nová obchodní partnerství. Vše nové a s nadějnou budoucností. I když budou nabídky lákavé, nespěchejte. Nechte si je pořádně projít hlavou, ne všichni noví partneři budou zrovna ideálními. Musíte oddělit zrno od plev.

Kozoroh

Procházka přírodou, parkem. Vyhledáte samotu, koutek, kde budete moci v klidu přemýšlet. Máte plnou hlavu událostí, nápadů, názorů i myšlenek a je nejvyšší čas s tím zatřepat. Dát to do nějakého pořádku. Urovnat ten zmatek, který vládne v mysli.

Vodnář

Usoudíte, že je zbytečné se nimrat v minulosti. Hodíte za hlavu křivdy svých blízkých a začnete s čistým listem. Uděláte dobře, osvobodí vás to a posune do jiné roviny dění. Možná si uvědomíte, že jste také mohli v žití ukřivdit, aniž byste o tom věděli.

Ryby

Při bilancování spočítáte, jak dlouho jste s partnerem. Budete mít upřímnou radost, že jste to spolu tak dlouho vydrželi. Uvědomíte si, že se k sobě hodíte a máte se rádi. A tak vymyslíte pro svou lásku překvapení, zvláštní je, že ona udělá totéž.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz