Zahraničí

Dárky za erotickou masáž. Elon Musk čelí podezření, že obtěžoval letušku

Dárky za erotickou masáž. Elon Musk čelí podezření, že obtěžoval letušku
Podnikatel Elon Musk Zdroj: Profimedia

Elon Musk čelí nařčení ze sexuálního obtěžování. Toho se měl dopustit vůči letušce, která obsluhovala na palubě soukromých tryskáčů provozovaných pro jeho společnost. Údajně po ní požadoval sexuální služby a třel se o ni ztopořeným penisem. Musk incident popírá a vše považuje za politickou snahu očernit jeho jméno.

Bývalá letuška obvinila miliardáře Elona Muska ze sexuálního obtěžování. V době, kdy pro společnost pracovala, jí měl údajně Musk slibovat koupi koně výměnou za sexuální služby. S informací přišel v pátek web Businessinsider.

Tomu se podařilo získat dokumenty, podle kterých se měl Musk před letuškou obnažovat, třít se o ni a žádat ji o erotické masáže. Mělo se to stát v roce 2016. Žena si pak měla následně stěžovat na personálním oddělení společnosti. Dle zjištění Insideru zaplatila společnost ženě 250 tisíc dolarů (5,8 milionu korun) za její mlčenlivost.

Související obsah

Když žena do společnosti nastupovala na pozici letušky, dostala prý doporučení, aby si udělala masérský kurz. Dle slov společnosti si totiž klienti na masáže během letu potrpí. Právě při jedné takové masáži mělo k obtěžování dojít.

Musk se v jejím průběhu údajně odhalil a ženě slíbil, že jí koupí koně, pokud "udělá víc". Pak se jí měl ztopořeným penisem třít o stehno. Pro Insider to uvedla kamarádka letušky, které se po incidentu měla žena se vším svěřit.

Žena chtěla původně incident přejít. Následně jí ale společnost začala zadávat stále méně práce. Letuška proto pojala podezření, že jde o odplatu, protože Muska odmítla. Tehdy to měla začít řešit s personálním.

Související obsah

Kamarádka letušky šla s informací do médií, aniž by to s ní nějak konzultovala. Měla totiž údajně pocit spoluviny. Sama se totiž v minulosti se sexuálním obtěžováním vypořádávala a cítila tak povinnost o věci mluvit.

Elon Musk označil článek za politicky motivovanou kampaň. "Pokud bych měl sklon k sexuálnímu obtěžování, je nepravděpodobné, že by to bylo poprvé za celou moji 30letou kariéru, co to vyjde najevo," vyjádřil se k obvinění Musk.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz