Zajímavosti

Těžkosti Patrasové den po nehodě. Slováček ji nepustí na svoji oslavu

Těžkosti Patrasové den po nehodě. Slováček ji nepustí na svoji oslavu
Dáda Patrasová prožívá složité období Zdroj: AKTU.cz

Byla pro ně další nehoda poslední kapkou? Vypadá to, že rodina nad Dádou Patrasovou láme hůl. Její manžel Felix Slováček pořádá velkolepou oslavu 79. narozenin, jenomže herečka na seznamu hostů chybí.

Celý showbyznys bude na Střeleckém ostrově v centru Prahy slavit narozeniny Felixe Slováčka, Dáda Patrasová si ale bude moct jen představovat, jaké to tam asi je. Legendární saxofonista řekl TV Nova, že svou ženu nechal ze seznamu pozvaných vyškrtnout.

Rozhodl se tak po karambolu Patrasové z pondělního odpoledne. Královna dětských srdcí při odbočování ke svému domu nezvládla řízení a luxusním vozem nejprve nabourala do zaparkovaného auta a kapotou se pak zabořila do betonového zátarasu. Dechovou zkoušku odmítla a nenechala si vzít ani krev.

Související obsah

Po pár hodinách tvrdila TN.cz, že se nic nestalo. "Jakou nehodu? Já se k tomu prostě nebudu vyjadřovat. Ne, nebudu se vyjadřovat. Prosím vás, jsou to nesmysly a já jsem v pohodě," prohlásila.

Dcera slavné dvojice Anna Slováčková, známá i z Ordinace v růžové zahradě, rodinnou krizi nechce komentovat. Na další informace "uvalil embargo" i Slováček. V minulosti ale několikrát mluvil o tom, že Dáda nadměrně pije.

Související obsah

"Její problém s alkoholem neskončí nikdy. Ona se léčit nechce, takže si myslím, že není možnost, že to přestane. Už to zkoušel kdekdo," říkal v létě 2020. Patrasová to opakovaně popřela.

Nehodu vyšetřují pražští policisté. Nedaleko od místa pondělní bouračky Dáda narazila do jiného auta i v prosinci 2018. Tehdy nadýchala 2,5 promile a později přiznala, že za volant usedla opilá. Kuriózní bylo, že strážci zákona díky Patrasové zadrželi mezinárodně hledaného Ukrajince.

První slova Patrasové po nehodě. Nepamatuje si, že bourala:

Dáda narazila do stojícího auta a pak to betonového zátarasu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz