Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 26. května: Zapomeňte na nereálná očekávání

Horoskop na čtvrtek 26. května: Zapomeňte na nereálná očekávání
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dnes nám svou přízeň projeví zejména Merkur a Venuše. Merkur pomůže v obchodu, díky Venuši se můžeme těšit na milostná vzplanutí. Zadaní by se však měli vyvarovat flirtu a držet se u partnera.

Beran

Ačkoli se vám bude zdát, že se lidé kolem vás chovají dost nerozumně, neměli byste jim do toho mluvit. Berte to tak, že každý je svého štěstí strůjcem. Vaše rady sice mohou být dobře míněné, ale ne každý se jimi chce řídit. Vezměte to na vědomí.

Býk    

Pokud potřebujete upozornit širší veřejnost na nějaký svůj nový produkt, můžete počítat s tím, že v oblasti reklamy vám dnes výrazně pomůže Merkur. Nebojte se a vykročte s novými nápady do světa, dnes nemůžete vůbec nic zkazit. Bude se vám dařit.

Blíženci        

Čeká vás den, který bude plný milostných úspěchů. A na rozdíl od ostatních si rozhodně nemáte nač stěžovat. Do karet vám také nahrává Venuše pohybující se znamením Berana. Nezadaní mají skvělou šanci na seznámení s velmi zajímavou bytostí opačného pohlaví.

Rak    

Doma vás čeká klid a pohoda, všechny rodinné události se budou odehrávat v trochu pomalejším tempu. Na pořadu dne nejsou žádné rychlé akce ani rozbouřené vášně. Užijte si zaslouženého klidu. Energie se vám bude později velmi hodit.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Své skryté sociální cítění uplatníte nejlépe, pokud se dnes rozhodnete věnovat nějaké charitativní akci. Pomůžete tím dobré věci a to se počítá. Sami ze sebe budete mít dobrý pocit a zauvažujete, zda byste se akcím tohoto typu neměli věnovat častěji.

Panna 

Konečně by se vám mohlo podařit dostat se zase o kousek blíž k srdci milované osoby. Hvězdy vám dnes budou nahrávat do karet. Vymyslete nějaké příjemné a nenucené setkání. I menší vyhraná bitva se může lehce stát základem pro velké vítězství.

Váhy  

To, že se cítíte stále velice zamilovaní, by vám mohl každý závidět. Vypadáte s partnerem jako dvě zamilované hrdličky a bez svého protějšku nemůžete existovat. Vaše pocity rozhodně pozitivně posílí procházka s vaším miláčkem pod hvězdnou oblohou.

Štír     

Po delší době se vám podaří vyříkat si osobní problémy se všemi rodinnými příslušníky. Vyneste na vzduch všechno, co se vám nelíbí nebo s čím máte problém. Nešetřete ani potomky. Atmosféra u vás doma se pročistí a všichni se budou cítit lépe.

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

Střelec

Vaše optimistické naladění zapůsobí na opačné pohlaví jako magnet. Nabídky se budou jen hrnout, vy si však pečlivě vyberte, s kým půjdete na schůzku. Ne každý je tak milý, jak se na první pohled zdá. Zadaní, věnujte se raději svému partnerovi.

Kozoroh  

Dojde k naplnění vašich očekávání ohledně pracovního povýšení. Vaši nadřízení si konečně všimnou, že jste opravdu šikovní, a nabídnou vám vyšší pozici, o které jste již delší dobu snili. Budete muset trochu víc pracovat, ale to vám určitě nebude vadit.

Vodnář   

Vznášíte se na obláčku vysoko nad realitou. Měli byste rychle zapomenout na všechna svá nereálná očekávání a raději se držet racionálních úvah. Je to jediná správná cesta, jak posílit šanci na splnění svých plánů. A to vy přece už dlouho chcete.

Ryby  

Pochopíte, že vaše pasivita se může někomu jevit jako lenost a začnete se chovat sebevědomě, asertivně a aktivně. Uvidíte, že vám to přinese spoustu velice zajímavých výhod. Pravděpodobně svým novým chováním velmi pozitivně překvapíte i sami sebe.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz