Co nás čeká

Horoskop na neděli 29. května: Dnes se nepřetěžujte, je čas relaxovat

Horoskop na neděli 29. května: Dnes se nepřetěžujte, je čas relaxovat
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Na konci týdne by bylo dobré dořešit drobné problémy, které se v uplynulých dnech objevily. Do nového týdne pak budete vstupovat s čistým štítem. Vody se rozhodně pokuste pročistit i v partnerském vztahu.

Beran

Zadaní budou řešit především společnou budoucnost se svým protějškem. Potřebujete si vzájemně vyjasnit své představy a možnosti společného života. Večer si společně sedněte a vše si vyříkejte. Uvidíte, že se vaše zásadní názory až tak moc neliší.

Býk    

V oblasti lásky byste dnes měli mít na paměti, že úspěchů u opačného pohlaví lze dosáhnout také prostřednictvím vtipné a sexuálně dráždivé komunikace. Rozhodně nepodceňujte peprná slovíčka. Svého partnera dostanete do kolen.

Blíženci   

Jakékoli studium vás bude těšit víc než kdy jindy. Pravděpodobně usoudíte, že by bylo dobré vrhnout se na něco složitějšího, což vás už dlouho láká. Ať se jedná o podrobné prostudování manuálních zájmů nebo studium jako takové, bude se vám dařit.

Rak

Nevěry, které odhalíte ve svém okolí, vám značně otráví dnešní den. Takové jednání rozhodně neschvalujete a máte z něj poněkud rozporuplné pocity. Do párů, kterých se to týká, se ale raději nepleťte. Tyhle záležitosti si musí vyřešit každý sám.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev 

Mnoho bezdětných párů může vážně přemýšlet o založení rodiny. Nejprve by ale měly prodiskutovat otázku finančního zabezpečení či názorů na výchovu. Pokud s partnerem zjistíte, že máte dostatek finančních rezerv a vaše názory se nerůzní, pak směle do toho!

Panna 

Nejste si jistí tím, zda ještě vůbec dokážete být atraktivní pro osoby opačného pohlaví. Jistě se dnes najde někdo, kdo vás rychle přesvědčí o opaku. Lichotky mířené na vaši osobu vás potěší a zdravě vám zvednou sebevědomí. Svět pro vás zrůžoví.

Váhy  

Ačkoli jste stále naplnění stresem z uplynulého pracovního týdne, umíte být natolik ohleduplní, že ze svých problémů vynecháte případného partnera. Nechcete ho vyplašit nářky nad tím, jak jste unavení. Raději ho pozvete na večeři a budete zábavní.

Štír   

Zvykli jste si dlouhodobě odvádět nadstandardní výkony, což je v pořádku. Berte ale také v potaz, že vždycky nemusíte být v té nejlepší kondici. Dnes se nepřetěžujte a zkuste relaxovat. Přečtěte si nějakou pěknou knížku nebo vyluštěte křížovku.

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

Střelec

Pro svůj radostný a bezstarostný pohled na svět sklízíte dnes obdiv svého okolí. Mnohým osobám dokážete zlepšit náladu natolik, že se budou usmívat. Z této své schopnosti budete mít dobrý pocit a rozhodnete se udržet si optimistickou náladu co nejdéle.

Kozoroh         

Pustíte-li se na tenký led koketérie, počítejte s tím, že to nemusí vyjít podle vašich představ. Ostatní zřejmě nebudou této hře příliš nakloněni. Máte to opravdu zapotřebí? Raději se dnes věnujte svým blízkým přátelům. Výletem jim uděláte radost.

Vodnář       

Ve vztazích dospějete k pocitu, že vás partner doma zastiňuje a potlačuje vaše spontánní projevy. Zřejmě byste si o tom měli spolu otevřeně promluvit. Nemáte se vůbec čeho bát. Partner nic z toho nepodniká vědomě a rád vám nechá volné pole působnosti.

Ryby  

Podaří se vám dnes do svého chování vložit pořádnou porci laskavosti a moudrosti. Budou vás vyhledávat osoby v nesnázích a žádat, abyste jim pomohli. Nikoho neodmítnete. Měli byste si ale také vyhradit čas jen pro sebe a nechat se obskakovat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz