Co nás čeká

Horoskop na neděli 5. června: Hvězdy vám pomůžou s novými nápady

Horoskop na neděli 5. června: Hvězdy vám pomůžou s novými nápady
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Mars v Beranu vám ukáže, jak skloubit tvůrčí myšlení s praktickým využitím nápadů. Realizace nových projektů vás bude bavit. Budete mít radostného elánu i na rozdávání a nakazíte jím celé širé okolí.

Beran

Odhodíte všechno za hlavu a budete se věnovat jen partnerství. Dokonce i nezadaní najdou způsob, jak oslovit svůj idol a dostat ho tam, kam chtějí. Zadaní, slovy lásky neplýtvejte, váš protějšek to potřebuje. Romantický večer je na spadnutí!

Býk    

Sníte o krásném domečku se zahrádkou, ale zůstáváte stále jen u snění. Zkuste pro to něco udělat, nemáte-li potřebné finance, zažádejte o hypotéku. Snažte se plnit si své sny! Nemáte přece sebemenší důvod se bát zahájit stavbu či stavební plán.

Blíženci          

Slunce se nachází ve vašem znamení, což je pro vás velkou výhodou. Jeho paprsky budou tak silné, že vám vždy ukáží ten správný směr či cestu, proto se nemusíte bát, že byste zabloudili, ať už se to týká myšlenek, cest, či nesprávných postupů.

Rak    

Máte skvělé myšlenky, ale jejich realizace nikdy nedocílíte? Pak dnes bude jako mávnutím kouzelného proutku všechno pryč! Mars v Beranu vám totiž ukáže, jak skloubit tvůrčí myšlení s praktickým využitím nápadů. Realizace nových projektů pro vás bude zábavou.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Lev     

Budete mít chuť poznávat. Vaše zvídavost dosáhne vrcholu v odpoledních hodinách, některým jedincům se budete zdát příliš zvědaví, tak se od vás budou držet zpátky, aby toho na sebe moc nevyzradili. Vy ale stejně zjistíte vše, co potřebujete vědět.

Panna 

V oblasti vztahů se dnes držte raději zpátky. Jste totiž natolik upřímní, že byste se svými unáhlenými slovy mohli opačného pohlaví spíše dotknout než mu zalichotit. Energii, kterou budete mít, můžete věnovat domácím pracím či jakémukoliv kutilství.

Váhy  

Peníze na rozdávání sice nemáte, ale máte jich dost na to, abyste v klidu vyžili. Ačkoliv se řadíte mezi finančně průměrné, vůbec vás to netrápí. Nepotřebujete mít přece miliony, abyste byli šťastní. Vystačíte si se spokojenou rodinou a přáteli.

Štír     

V oblasti lásky se bude dařit extrovertnějším jedincům. Ti dokáží opačné pohlaví bleskurychle oslovit, ale také ukecat ho na to, čeho potřebují dosáhnout. Ale ani introvertní Štíři nemusí zoufat, jelikož se najde extrovert, pro něhož budou zajímaví.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVEN
Zajímá vás, na co se můžete v červnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Budete nuceni se věnovat nějaké činnosti, kterou k smrti nenávidíte, ale moc dobře víte, že se sama neudělá a neustálé odkládání by nikam nevedlo. Ačkoliv v sobě budete muset potlačit velkou dávku sebezapření, nakonec vše v rekordním čase zvládnete.

Kozoroh         

Vaše pozorovací schopnosti dnes budou velmi dobré. Nic vám neunikne a všimnete si sebemenších detailů. Využít toho můžete nejen v zaměstnání, ale i v prověřování nejbližších. Pokud se vám někdo pokusí jen trošku zalhat, okamžitě tuto lež odhalíte.

Vodnář          

Dnes se zaměříte na partnerské a rodinné vztahy, kde se pokusíte využít enormní přízeň. Sice si všichni budou ťukat na čelo, co se to s vámi děje, ale vy se budete cítit velmi spokojení a nabudete pocitu, že kolem vás vládne klid a naprostá harmonie.

Ryby  

Od rána si budete neustále prozpěvovat, do toho vám zasvítí sluníčko a pocítíte brzký příchod léta. To vám vykouzlí úsměv na rtech a budete si připadat neuvěřitelně šťastní. Budete mít radostného elánu i na rozdávání a nakazíte jím celé širé okolí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz