Zajímavosti

Žena se zamilovala do letadla. Mám s ním vztah, přiznala

Žena se zamilovala do letadla. Mám s ním vztah, přiznala
Dívka miluje boeing 737 | Zdroj: Profimedia

Mladá Němka z Dortmundu přišla na to, že vztah s mužem ji nenaplňuje tolik jako s letadlem. Žena je totiž takzvaný objektofil, což znamená, že má slabost pro neživé věci. Tito lidé jsou přesvědčeni, že jim blízké věci mají například duši.

Třiadvacetiletá Sarah Rodová z Dortmundu má za sebou několik neúspěšných vztahů. Zklamání z nich jí připomnělo, že opravdu skutečnou lásku chová pouze k neživým předmětům a zejména k letadlům.

"Měla jsem také dva vztahy s muži, protože jsem si nebyla jistá, jaká je moje skutečná sexualita, ale brzy jsem si uvědomila, že tyto romantické věci k lidem nemohu cítit. Nyní totiž vím, že moje sexualita je objektofilie a stojím si za tím," řekla pro portál Mirror Sarah.

Objektofilie je druh sexuální deviace, která se projevuje výraznou emocionální i romantickou touhou po vztahu s neživými věcmi. Jedince s těmito touhami tak mohou přitahovat například budovy nebo auta, o kterých jsou často přesvědčeni, že mají duši, inteligenci a pocity. Tito lidé berou své oblíbené předměty jako své rovnocenné partnery.

Související obsah

Sarah má celkem 50 modelů letadel, se kterými spí v posteli. "Předměty mě přitahovaly už od puberty. Vůbec poprvé jsem si toho všimla, když mi bylo 14 let. Všimla jsem si, že mě lidé nepřitahují. Nechtěla jsem se s nimi mazlit nebo se s nimi stýkat, na rozdíl od svých objektů, kde toužím po mazlení a intimitě. Je to ten nejlepší sex, jaký jsem kdy měla," přiznala.

Svůj volný čas tak mladá žena tráví cestováním letadly a jejich pozorováním. Na paži má celkem dvě tetování svého oblíbence Boeingu 737 jménem Dicky. "Miluji na něm všechno, ale zvláště jeho obličej, křídla a motor jsou pro mě tak sexy," zdůvodnila a dodala, že jeden takový model jejího oblíbence zabere skoro celou postel.

Související obsah

Právě Boeingem 737 létá nejčastěji. "Když jsem se svým 737 ve vzduchu, miluji ho tak neuvěřitelně moc, cítím se s ním v bezpečí a chci s ním trávit všechen svůj čas. Létám také velmi často, abych ho jednoduše cítila a slyšela," vysvětlila.

Její okolí se na ni dívá odlišně. "Někteří lidé nerozumí mé lásce, ale moji přátelé to všechno vzali velmi dobře a povzbuzují mě. Ráda bych si ho vzala, ​​ale v Německu je to zakázané," dodala.

Fotky se Sarah:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz