Zahraničí

Muž měl Maddie zřejmě přímo na dosah. Dodnes ho pronásledují černé myšlenky

Muž měl Maddie zřejmě přímo na dosah. Dodnes ho pronásledují černé myšlenky
Madeleine McCannová Zdroj: Profimedia

Otec expřítelkyně odsouzeného pedofila Christiana Brücknera se svěřil se svými obavami, které ho trápí už mnoho let. V roce 2007, v době, kdy zmizela Maddie McCannová, muž navštívil svou dceru a jejího partnera v Portugalsku. Měl přitom možnost nahlédnout do obytného vozu, o kterém Brückner prohlásil, že by se tam dalo ukrýt dítě.

Sedmašedesátiletý Dieter Fehlinger v roce 2007 navštívil svou dceru Nicole v Portugalsku, kde pobývala se svým tehdejším přítelem Christianem Brücknerem. Jméno odsouzeného pedofila je nyní spjato především s případem zmizení Maddie McCannové. Tu někdo unesl z hotelového pokoje v Portugalsku právě v roce 2007.

Fehlinger měl během návštěvy možnost si prohlédnout obytný vůz, kterým se Brückner před otcem své partnerky chlubil, píše deník The Irish Sun. Později podle Fehlingera utrousil znepokojivé poznámky o tom, že by ve speciálním úkrytu v dodávce mohl klidně schovat drogy, nebo dokonce malé dítě.

Související obsah

​V té době Fehlinger netušil, že mohl mít tříletou holčičku přímo na dosah. Dodnes ho prý pronásledují myšlenky, že celou tu dobu mohla být ukrytá uvnitř vozu. "Celou dobu o tom přemýšlím," svěřil se.

Již dříve deníku prozradil, že svou dceru Nicole konfrontoval s obavami, že by mohla být do případu zapletena. Kvůli vztahu s Brücknerem ji vyslýchala německá policie, žena však podezřelá není.

Začátkem tohoto měsíce vyšetřovatelé našli v obytné dodávce nové stopy. "Našli jsme nová fakta a důkazy. Nejsou forenzní, ale díky nim jsme si jisti, že dotyčný muž je vrahem Madeleine McCannové. Jsme si jisti, že zabil Madeleine," řekl hlavní vyšetřovatel Hans-Christian Wolters. Dodnes se však Brücknera nepodařilo z únosu či vraždy Maddie usvědčit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz