Co nás čeká

Horoskop na pondělí 6. června: Planety vám dnes přitíží, nepřepínejte se

Horoskop na pondělí 6. června: Planety vám dnes přitíží, nepřepínejte se
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Sice dnes vše zvládnete, budete ale muset vynaložit zvýšené množství energie. Retrográdní Saturn i Pluto vám nijak nepomáhají, spíše vám přitíží. Mars v Beranu však varuje před neuváženým jednáním a také před přepínáním sil.

Beran

Intuitivně už ráno vycítíte, že vás dnes čeká příznivý den. Dobrá nálada vás bude provázet na každém kroku a díky vašemu přátelskému a přívětivému rozpoložení vás lidé všude přivítají. A to dokonce i tehdy, když s nimi přijdete řešit nepříjemné věci.

Býk    

Týden nezačínáte v ideálním rozpoložení. Představa pěti pracovních dní před vámi vám rozhodně náladu nezlepšuje, právě naopak. Retrográdní Saturn i Pluto vám nijak nepomáhají, spíše vám přitíží. Snažte se tomu nepoddávat, hledejte si alespoň malé radosti.

Blíženci          

Víkend jako by vás dobil pořádnou porcí elánu. Ostatní kolegové, kteří se dnes teprve zvolna ladí na pracovní tempo, před vámi nejspíš budou utíkat. Je vás všude plno, halasíte, smějete se a ještě stíháte plno práce. Připadá jim to neuvěřitelné!

Rak    

Přidělené úkoly a vůbec všechny vaše denní povinnosti sice dnes zvládnete, ale dá vám to více práce než obvykle. Na vině jsou planetární konstelace, které vám berou energii a místo toho vás zásobují pesimistickými myšlenkami. Tento měsíc nebude lehký.

ODTEĎ VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy - nic není tabu!

Lev     

Hvězdy vám v červnu nic neulehčují, ale ani se na vás nemračí tak jako na některá jiná znamení. Přesto vás první den pracovního týdne nezastihne v nejlepším rozpoložení, budete se cítit rozladění. Dnes se proto šetřete a zbytečně se nerozčilujte.

Panna 

Jste v pondělí v pohodě. Nic vás nerozhází a nehodláte se ničím nechat vyvést z míry. Proč taky? Je zbytečné řešit nedůležité věci a i těm důležitým přikládat větší význam, než jaký doopravdy mají. Prostě dnes nechte vše plynout a jen se tak dívejte!

Váhy  

Dnes neočekávejte žádné velké události ani v práci, ani v soukromí. Budete z toho poněkud otrávení, ale není to vůbec nutné. Nemusí být přece každý den plný událostí a mít hektické tempo. Využijte tento klid k přemýšlení a plánování své budoucnosti.

Štír     

Od pondělí pojedete doslova na plný plyn. Co vám bude stát v cestě, to jednoduše odstrčíte. Mars v Beranu však varuje před neuváženým jednáním a také před přepínáním sil. K obojímu budete dnes mít velké sklony. Prostě nic nepřehánějte a bude to dobré.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Týden začnete poměrně neutrálním dnem. I když nebude moc věcí, ze kterých byste se mohli radovat, nebudete mít ani důvod být z něčeho smutní. Pokud si sami dnešní pohodu nepokazíte, tak si užijete jeden ze dnů, které se zase tak často nevyskytují.

Kozoroh         

Dnes se budete cítit jako na pouti. Celý den se totiž bude podobat jízdě na kolotoči nebo na houpačce. Budete mít sice obojí zadarmo, ale moc radosti z toho mít nebudete. Pohodové a nepříjemné události se budou rychle střídat a vy to musíte ustát.

Vodnář          

V práci vás dnes čeká nutnost vyřešit chování kolegů nebo podřízených na pracovišti. Někteří z nich jsou poměrně bezohlední a svým chováním ruší ostatní. Buďte slušní, ale trvejte na svých požadavcích a buďte nekompromisní. Máte na to plné právo.

Ryby  

Veškeré výhodné nabídky, ať už jde o nové zaměstnání, nákup pozemku, či možnosti, jak zhodnotit své finance, dnes i v dalších dnech tohoto týdne důkladně prověřujte. Hvězdy vám kladou na srdce, ať se nerozhodujete impulzivně, ale po důkladném zvážení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz