Co nás čeká

Horoskop na úterý 7. června: Přichází velké změny

Horoskop na úterý 7. června: Přichází velké změny
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Některé změny by vám mohly pomoci k lepšímu životu. Měli byste se jich přestat bát a vrhnout se do nich po hlavě. Vlivem retrográdního Saturnu se dnes musíte připravit na jeden z hektických dnů. Snažte se udržet své emoce na uzdě.

Beran

Vlivem retrográdního Saturnu se dnes musíte připravit na jeden z hektických dnů. Nenechte se ničím vyvést z rovnováhy, jedině tak nebudete zmatkovat a dělat více věcí najednou. Jste pohotoví, tak tuto svou schopnost předveďte a nenechte se událostmi zaskočit!

Býk

Snažte se udržet své emoce na uzdě. To je hlavní téma dnešního dne. Ustát všechny nepříjemné situace bez toho, abyste se nechali vyvést z konceptu, bude náročné, ale vy to dokážete. Bude to vyžadovat trochu více sebezapření, ale děláte to pro sebe.

Blíženci

Vaše velitelské sklony dnes budou mít zelenou. A že jim dáte průchod skutečně ve velkém! Všechny lidi okolo budete opravovat a říkat jim, kde chybují, nic vám nebude dobré. Vaši drsnou rétoriku bude zmírňovat aspoň to, že se budete usmívat.

Rak

Začněte dnes promýšlet kýžené změny, které by vám pomohly vést spokojenější život. Sice v červnu nemáte podporu planet ani dostatek energie k uskutečnění změn, ale už pouhá myšlenka na ně vás potěší. Uvažujte o nich tak, jako by už úspěšně proběhly.

ODTEĎ VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Lev

Když někdo řekne něco, co se vám nelíbí, neznamená to, že to udělal s cílem vás urazit nebo naštvat. Dnes budete mít tendence brát si věci příliš k srdci a reagovat nepřiměřeně. Dokonce i tehdy, kdy půjde o úplné malichernosti. Vydržte, bude lépe!

Panna

Máte planety na své straně a v mnohém vám ulehčují cestu. Musíte jim však pomoci sami. Nečekejte na štěstí s rukama v klíně, to byste se ho nedočkali. Dnes využijte příznivé konstelace a promyslete si, čeho byste chtěli dosáhnout nejdřív.

Váhy  

Dnešek vám přinese šanci na přivýdělek. Ten vám pomůže vyřešit některé vaše finanční závazky, které vám momentálně dělají starosti. Sáhněte po něm a ověřte si všechny detaily. Zbavit se těchto restů je pro vás cestou, jak zase najít ztracený klid.

Štír

I když vaše finanční situace není vůbec zlá, dnes se rozhodnete nakládat v tomto měsíci s penězi hospodárněji. Máte totiž pocit, že zbytečně utrácíte. Zejména s ohledem na blížící se letní dovolenou je podle vás trocha rozumného šetření vhodná.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Dnes se vám nebude do ničeho chtít, jenom do lenošení. Práci se budete raději vyhýbat, co to jen půjde. Nesklouzněte k tomu, abyste se snažili vykroutit z veškerých povinností, jinak se můžete dostat do pěkného maléru a také naštvat své nadřízené.

Kozoroh         

Vliv Venuše vám dnes ráno trochu zkomplikuje život, bude se vám totiž chtít lenošit. Takový start do nového dne není zrovna ideální. Braňte se tomu třeba chladnou sprchou nebo pořádně silným zeleným čajem. A pak se hned pusťte do práce, ať neusnete.

Vodnář          

V poslední době vzrůstají požadavky ze strany vašeho zaměstnavatele a vy netušíte, jak se tomu bránit. Je to jednoduché. Vysvětlete mu, že některé jeho nároky jsou nepřiměřené a neodpovídají ani smlouvě, ani zákoníku práce. Počítejte však se vším.

Ryby  

I když o to vlastně vůbec nestojíte, stanete se tím, kdo dnes bude tlumit konflikty. Doma i na pracovišti se budete snažit přimět znesvářené strany k dohodě a smíření. Vaše intervence dokáže uhasit i hodně vážné spory, což přitom není žádná legrace.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz