Co nás čeká

Horoskop na pátek 10. června: Dnes se vám vše vyplatí

Horoskop na pátek 10. června: Dnes se vám vše vyplatí
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Na pátek si pro vás vesmír připravil hektické rozloučení s pracovním týdnem. Jste ambiciózní a hrdí a dotáhnete to daleko. Obrňte se trpělivostí a myslete na víkend.

Beran

Představa toho, že nemáte co dělat, je pro vás pořádným strašákem! Bude tedy lepší, pokud si už dnes uděláte důkladné plány na víkend, aby se vám nic nezhatilo na poslední chvíli. Budete si moct být jistí tím, že si volné dny užijete opravdu naplno.

Býk    

Bude vás dnes rozčilovat každý už jenom tím, že mluví a dýchá. Nic vám nepůjde pod nos, ke všemu budete mít připomínky. Naštěstí to vaše okolí přisoudí tomu, že jste prostě na konci týdne přetažení a je toho na vás moc. Jinak byste si něco vyslechli!

Blíženci          

V práci se dnes některé věci lehce pozdrží. Zkomplikuje vám to plnění úkolů, protože bez určitých informací nejste schopní pracovat. Místo vztekání se a klení využijte čas plodněji. Ukliďte si stůl nebo začněte pracovat na některých věcech dopředu.

Rak    

Dnes se setkáte s řadou pozitivně naladěných lidí, což vám hodně pomůže. Nechte na sebe působit jejich energii a spousta vašich starostí bude najednou menší. Pokud je mezi těmito lidmi někdo, komu důvěřujete, promluvte si spolu o svých záležitostech.

ODTEĎ VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Lev     

V pátek budete přemýšlet o tom, že byste nejraději ve své kariéře vykročili jiným směrem. Není to poprvé, co o tom uvažujete, někdy jsou však tyto myšlenky naléhavější. Tak tomu bude i dnes. Důležité je se neunáhlit a všechno důkladně zvážit.

Panna 

Jste ambiciózní a hrdí a dotáhnete to daleko. Dnes se budete snažit vysvětlit zaměstnavateli, že vaše práce musí být adekvátně odměněna. Pokud budete diplomatičtí a vyberete vhodný okamžik pro rozhovor, dosáhnete svého. A možná i více věcí, než čekáte.

Váhy  

Jistý člověk na důležitém místě pro vás má slabost. Všiml si vaší píle, a tak vám dnes nabídne zajímavou možnost kariérního postupu. Věřte si a přijměte to, taková šance nepřichází každý den. Jiný kolega by přece takové místo přijal všemi deseti!

Štír     

Na pátek si pro vás vesmír připravil hektické rozloučení s pracovním týdnem. Věci budou váznout, komunikace bude skřípat a vyskytnou se informační šumy a zmatky. Co se může pokazit, to se zkrátka pokazí. Obrňte se trpělivostí a myslete na víkend.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Záležitosti spojené se zahraničím vám dnes i v dalších dnech přinesou úspěch. Vyvíjejte v tomto směru co nejvíce aktivit, nakupujte zboží, snažte se získat místo u zahraniční firmy nebo si sjednejte pojištění u takové společnosti. Vše se vám vyplatí.

Kozoroh         

Milostná sféra je poznamenaná vaší touhou po originalitě. Nezadaní si podle toho dokonce volí své nové partnery. Nic se však nemá přehánět. I dnes bude třeba, abyste si zachovali svou schopnost střízlivého odhadu a nic nehrotili až do krajnosti.

Vodnář

Buďte v tomto měsíci obezřetní ve všech finančních záležitostech. Neplatí to jenom u plateb hotovostních nebo bezhotovostních, ale u všeho, co s penězi nějak souvisí. Například pokud dnes budete vyřizovat cokoliv v bance, čtěte i drobná písmenka.

Ryby  

Jste akční, ale každý den nemůžete očekávat vzrušující události. Dnešek patří spíše k těm klidným dnům, takže se můžete věnovat svým každodenním činnostem a nemusíte nic výjimečného řešit. Snad jedině program na víkend. Dejte si na něm záležet!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz