Zahraničí

Velká změna u některých telefonů. Společnost přišla s novými funkcemi

Velká změna u některých telefonů. Společnost přišla s novými funkcemi
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Společnost Apple představila nový software, který uživatelům nabídne řadu nových funkcí. Jednou z nich je například smazání odeslaných zpráv. Vymoženosti mohou příznivci telefonů iPhone očekávat koncem roku.

Firma Apple oznámila změny v operačním systému iOS. Podle portálu Apple společnost představí řadu iOS 16 už koncem tohoto roku. Na uživatele tak čeká spousta nových funkcí. 

"Jsem si jistý, že naše produkty a inovativní platformy budou inspirovat vývojáře, aby dělali to, co je v jejich silách," řekl generální ředitel společnosti Tim Cook.

Související obsah

Jednou z novinek je přepracovaná zamykací obrazovka. Ta se dle vyjádření Applu dočkala největší obnovy ve své historii, jelikož vypadá a funguje zcela jinak, než byli uživatelé doposud zvyklí. Bude možné si vyhrát se styly písma, s widgety a celkovou personalizací, a to díky nejrůznějším ukazatelům notifikací.

Uživatelé nově budou také moci smazat odeslané textové zprávy iMessage. Zprávy bude dokonce možné po odeslání upravovat a jednotlivé konverzace označovat jako nepřečtené.

Související obsah

Stejnou funkci už zavedly sociální sítě Instagram a Messenger, kde si uživatel může po odeslání zprávy vybrat, zda chce zprávu smazat jen pro sebe, nebo pro všechny příjemce.

Odstranění zpráv
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz