Zajímavosti

Takhle krásná Burešová ještě nikdy nebyla. Těhotenství jí neskutečně sluší

Takhle krásná Burešová ještě nikdy nebyla. Těhotenství jí neskutečně sluší
Eva Burešová a Přemek Forejt Zdroj: TV Nova

Herečce Evě Burešové těhotenství opravdu prospívá, za několik měsíců se pořádně zakulatila a je krásnější než kdy dřív. Na svém instagramu sdílela fotku v bílém topu s odhaleným bříškem, kde je vidět, že se pyšná maminka na děťátko těší.

Těhotenství mladé mamince na kráse rozhodně neubralo, ba naopak. Zpěvačka Eva Burešová ukázala, že i těhotenské bříško jde nosit stylově. To potvrdili i její fanoušci, kteří pod její příspěvek začali psát vzkazy plné podpory.

"Naše bohyně, Evi. Jste nádherná!" napsala jedna z fanynek do komentářů. "Bříško vám moc sluší, Evičko. Hodně zdraví," pokračovala další.

"Evičko, to vypadá, že to bude kluk jako buk," reagovala jedna z fanynek na velikost bříška, někteří z uživatelů dokonce naznačili, že by zpěvačka mohla čekat dvojčata.

Související obsah

Eva Burešová oznámila těhotenství v pořadu Tvoje tvář má známý hlas společně s partnerem Přemkem Forejtem, se kterým se v show i seznámila. Zpěvačka se dříve svěřila, že její druhé těhotenství je o něco náročnější než to první.

"Všechno je nějaké rychlejší. S Nathánkem byla větší zábava. Teď je to rychlejší a bolestivé. Bolí mě záda, ale to k tomu patří. Jsem ráda, že se to děje," popsala v minulosti druhé těhotenství Burešová. Vypadá však, že prvotní potíže již pominuly a Burešová si už svůj požehnaný stav náležitě užívá.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz