Zajímavosti

Myslivcová odhalila, kde bere peníze na luxus. Přiznala i nového přítele

Influencerka, modelka a podnikatelka Dominika Myslivcová v pořadu TALK! prozradila, kdo financuje její luxusní život. Promluvila o složité minulosti a tajemství svého úspěchu. Navíc se rozpovídala o současné lásce.

U Myslivcové se dříve řešila její váha. "Byla jsem jedna z prvních blogerek v dobách, kdy ještě nebyl ani YouTube nebo Instagram. Byla jsem trochu i průkopnicí, nikdy jsem ale neplánovala být známá. Kritika byla tehdy hrozně velká. Bylo mi asi 13 let a nonstop mi chodily nepříjemné vzkazy o tom, jak jsem škaredá a tlustá," říká Myslivcová.

Tehdy se s tím nevyrovnávala nejlépe, dokonce chtěla kvůli nepříjemným komentářům a výhrůžkám přestat chodit do školy. "Lidé mě buď znali a obdivovali, nebo mi přáli smrt. Ale ustála jsem to a hodně mě to obrnilo," vzpomíná influencerka.

Související obsah

Denní průměr, který Dominika stráví na svém telefonu, je 7,5 hodiny. "Živí mě z 99 procent sociální sítě, které naštěstí jely i v době covidu, což pro mě bylo super. Měla jsem pořád práci," nastínila Myslivcová s tím, že nejdražší kousek v její skříni bude asi kabelka, která stála odhadem stovky tisíc. 

Věčná otázka ohledně její kariéry je, kdo financuje její luxusní život, a to hlavně luxusní auta či dovolené. "Většinu věcí si platím sama. Ale někteří moji sledující nebo i ostatní influenceři mi neustále předhazují, kdo mi to koupil či zaplatil. Nevidím nic špatného na tom, když máte přítele, který vás pozve na dovolenou nebo vám pořídí auto," tvrdí Dominika.

Související obsah

​Poslední dovolenou v Dubaji platil její přítel, ale tu předchozí zaplatila Myslivcová z vlastního. A podotkla, že se občas střídají v placení. Podle vlastních slov bývala zlatokopkou. "Pro někoho to je pozvání na kávu, pro jiného na dovolenou. Jednu dobu jsem na tom nebyla finančně dobře a tehdy jsem měla bohatého přítele. Ten mi kupoval věci, zval mě všude možně, a tak z 80 procent se o mě staral. Ty časy jsou pryč, ale na ženu si nevydělávám špatně," doplnila Myslivcová.

Influencerka Nela Slováková Myslivcovou letos nařkla, že se nechává vydržovat starším mužem. Tehdy do médií unikly i fotky s movitým podnikatelem Zdeňkem Ch. "Stýkáme se už docela dlouhou dobu, tak to asi přítel je. Ale já mám problém se závazky. Bylo jedno, kdo vedle mě byl, ale vždy pro mě bylo slovo ‘přítel‘ až moc silné. Je nám fajn a uvidíme, co bude," uzavřela téma Myslivcová.

Rebecca Diatilová, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz