Zahraničí

Zatkli pošťáka, který prodal dům. Nechal v něm tisíce nedoručených dopisů

Zatkli pošťáka, který prodal dům. Nechal v něm tisíce nedoručených dopisů
Zdroj: profimedia.cz

Španělsko žije neobvyklou aférou. Jeden z pošťáků u sebe v domě hromadil množství dopisů, které nedoručil adresátům. Na celou věc se přišlo poté, co řemeslníci, najatí novým majitelem, dopisy v domě objevili.

Do vězení pravděpodobně poputuje 62letý bývalý pošťák ze španělského Alicante, který deset let nedělal pořádně svou práci. Místo toho, aby doručoval dopisy, hromadil je u sebe v domě. Na nic z toho by se pravděpodobně nikdy nepřišlo, kdyby muž svůj dům neprodal a všechny dopisy v něm nenechal. O události informoval španělský web Spanish News Today.

Našli je totiž řemeslníci, které si najal nový majitel. V pytlích na odpadky nalezli okolo 20 tisíc obálek. Policie okamžitě pojala podezření, že za vším stojí bývalý majitel domu. Tomu totiž pošta neprodloužila roku 2013 smlouvu kvůli nesrovnalostem v doručování. Tohle byla zřejmě mužova pomsta.

Související obsah

Policie bývalého pošťáka zatkla a obvinila. Nedoručená pošta bude v trestním řízení sloužit jako důkazní materiál a poté poputuje konečně k adresátům. 

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz