Co nás čeká

Horoskop na neděli 12. června: Hvězdy radí, jak se zbavit nedělních depresí

Horoskop na neděli 12. června: Hvězdy radí, jak se zbavit nedělních depresí
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Po náročném pracovním týdnu a příjemném víkendu se vám vůbec nechce do práce. Celý den proto budete přemýšlet, jak se zbavit nedělních depresí. Snažte se v tomto období o aktivní odpočinek. Můžete k tomu využít různé druhy sportů. Zabavíte sebe i okolí, a navíc uděláte něco pro své zdraví.

Beran

Měli byste se dnes vypravit do míst, kam jste kdysi rádi chodili a kam už teď nezabloudíte, jak je rok dlouhý. Vzpomeňte si, jak vám tam bylo dobře a jak na vás tamní atmosféra působila. Vyrazte najít klid sami nebo vezměte blízké a přátele.

Býk    

Po náročném pracovním týdnu a příjemném víkendu se vám vůbec nechce zpátky do práce. Celý den proto budete přemýšlet o tom, jak se zbavit nedělních depresí. Nejradikálnější, ale také nejjistější způsob je změna zaměstnání. Zamyslete se dnes nad tím.

Blíženci          

Soukromí podnikatelé, kteří dnes budou uvažovat nad rozšířením podnikání, by měli poslechnout blížící se úplněk ve Střelci a zvážit vše, co souvisí s cestovním ruchem. Právě tento obor slibuje finanční prosperitu a úspěch. Proberte své plány s přáteli.

Rak    

V neděli nebudete v nejlepší náladě. Budete před ostatními za suchara, se kterým není žádná legrace. Každý drobný vtip vezmete jako útok proti sobě a budete naštvaní. Nesmíte si brát věci osobně. Zkuste si udělat legraci sami ze sebe. 

ODTEĎ VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Lev     

Váš organismus vážně potřebuje relax. Pokud nechcete nikam vyrazit ani nemáte náladu na přátele, zkuste aspoň jednoduchou první pomoc. Vypusťte z hlavy všechny starosti, které vás trápí. Poseďte někde v zeleni, alespoň v parku. A myslete na hezké věci!

Panna 

Snažte se v tomto období o aktivní odpočinek. Můžete k tomu využít různé druhy sportů. Zabavíte sebe i okolí, a navíc uděláte něco pro své zdraví. Dnes uspořádejte třeba sportovní klání v rámci rodiny či mezi přáteli. Bude to legrace a skvěle strávený čas.

Váhy  

Budete se dnes muset vzdát představy klidné neděle. Kolem vás bude totiž pořádně rušno. Zjitřené emoce mezi ostatními členy rodiny se snažte tlumit a využijte k tomu své vrozené diplomatické nadání. Nakonec ten negativní gejzír přece jen zastavíte.

Štír     

Vychutnejte si naplno pohodu, která se u vás dnes rozhostí. V poslední době jste si doma moc klidu neužili, hlavně vaši potomci mají v tomto měsíci velký podíl na vzniku třaskavých situací. Ostatní členové mají zase připomínky k vašemu zaměstnání.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Přes týden si užijete hektických startů do nového dne spoustu. Proto si dnes vychutnejte pohodu nedělního rána. Nikam nespěchejte, v klidu se nasnídejte a nenechte se ničím rušit. Uvidíte, jak vás takový začátek dne pohodově naladí na zbytek neděle.

Kozoroh         

Tvořivá činnost vám dnes pomůže odreagovat se od stresu, který se nahromadil během pracovního týdne. Spojte příjemné s užitečným a vymalujte sklep nebo si jen tak užívejte. Pište si deník nebo třeba malujte obraz. Je to na vás.

Vodnář          

Měli byste se naučit oddělovat práci a domácí prostředí. Nezanášejte stresy z práce na domácí půdu. A naopak problémy z domova neřešte v zaměstnání s kolegy. Dnes se snažte být na své blízké více laskaví, i když teď prožíváte vypjaté období. Oni za to nemohou.

Ryby  

Je čas uspořádat nedělní setkání široké rodiny. Od toho minulého se spousta věcí změnila a vy jste si je nestihli říct. Dozvíte se zajímavé novinky, sami přispějete svou troškou do mlýna a nabije vás to klidem a energií. Tak to dnes celé zrealizujte.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz