Domácí

Po dvouleté pauze se vrací festival Votvírák. Vystoupí na něm skupiny Mirai či Kryštof

Po dvouleté přestávce, kterou způsobila pandemie, se vrací hudební festival Votvírák. Od pátku do neděle se koná v areálu letiště Boží Dar v Milovicích. S přípravami tam právě finišují.

Votvírák každoročně zahajuje festivalovou sezonu. Návštěvníci se letos mohou těšit na hvězdné hosty rockové, popové i hiphopové scény. Vystoupí například Mirai, Divokej Bill, Xindl X, Kryštof nebo Rybičky 48.

"Já bych ráda pozvala diváky na festival Votvírák, který už vlastně dneska v šest hodin otvírá brány pro nedočkavce," řekla ve čtvrtek TV Nova mluvčí festivalu Martina Jablanovská.

Související obsah

"Samozřejmě máme tam kapely, jsme multižánrový festival, největší festival v republice se zaměřením na českou a slovenskou hudební scénu. Připravili jsme pro lidi spoustu barových zón, chilloutové zóny, taneční scénu, taneční pódium, dokonce tam máme i horskou dráhu, takže se určitě nikdo nebude nudit," prozradila Jablanovská.

V pátek a v sobotu bude posílena autobusová i vlaková doprava směrem na Milovice, a to zejména ve směru z Prahy a Lysé nad Labem. Vstupenky zakoupené na předchozí ročníky, které byly odložené kvůli pandemii, platí i letos.

kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz