Domácí

Téměř měsíc policie pátrala po 17leté dívce s miminkem. Našla je v pořádku

Téměř měsíc policie pátrala po 17leté dívce s miminkem. Našla je v pořádku
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Policisté od konce května pátrali po 17leté dívce, která se spolu se svou téměř roční dcerou nevrátila do výchovného ústavu v Černovicích na Pelhřimovsku. Ve čtvrtek ráno je našli na Děčínsku, obě jsou v pořádku.

Ve čtvrtek brzy ráno na Děčínsku policie vypátrala 17letou dívku a její 11měsíční dceru, které se nevrátily do výchovného ústavu v Černovicích na Pelhřimovsku. Téměř měsíc probíhalo pátrání, malou holčičku dokonce policie evidovala jako dítě v ohrožení. Matka i dcera jsou v pořádku.

"Děkujeme veřejnosti i médiím za spolupráci," vyjádřila se policejní mluvčí Miroslava Glogovská. ​Sedmnáctiletá dívka měla podle policie nařízenou ústavní výchovu. Na konci května odjela na víkend do Chomutova, zpátky už se ale nevrátila.

Související obsah

"Od pondělí 30. května, kdy odjela vlakem z Jirkova, o sobě nepodala žádnou zprávu a její pobyt není znám," uvedla na začátku června Glogovská. Policie se při pátrání zaměřila na Ústecký kraj. Domnívala se, že by se dívky mohly nacházet v Krásné Lípě, Rumburku, Děčíně nebo Varnsdorfu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz