Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 16. června: Neberte si dnes nic osobně!

Horoskop na čtvrtek 16. června: Neberte si dnes nic osobně!
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Slunce v kvadrátu s Neptunem vám pomůže šplhnout si u svého zaměstnavatele, ale také vám do cesty připraví pokušení v podobě nevěry. Držte se raději zpět a také si neberte dnes nic osobně.

Beran

Slunce v kvadratuře s Neptunem zapříčiní, že se vám podaří šplhnout si u svého zaměstnavatele. Pro vás dobrá zpráva, kolegy tím však příliš nepotěšíte. Rivalita na pracoviště ale patří, tak si s tím nelamte hlavu. Důležité je, že je to další krůček na cestě za kariérním postupem.

Býk    

Začnou se vám připomínat staré dluhy a resty. Dejte si na to pozor. Nejen, že ztrácíte důvěryhodnost, ale mohli byste se dostat do nepříjemných finančních problémů. Proto rychle napravte vše, co je ve vašich silách. Uleví se vám i vašim blízkým.

Blíženci          

K přátelství patří upřímnost. Proto dnes nezaváháte a narovinu vyložíte svému kamarádovi, že se podle vás řítí do velkého maléru. Neberte si osobně, pokud vám zpočátku nebude chtít naslouchat. Okolnosti ho donutí vzít si vaše slova k srdci, uvidíte.

Rak    

V lásce budete mít dnes na výběr. Přesto, že si zdánlivě nebudete vědět se svou volbou rady, správná možnost je jen jedna. V lásce totiž neexistují polovičatosti ani kompromisy. Vaše srdce vám radí jasně a bez okolků. Jednejte proto podle svých citů.

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Doslova zakopnete o svůj vysněný ideál. Jak už to bývá, v životě přicházejí nejlepší věci, když je nejméně čekáme. Proto neváhejte a chyťte příležitost za pačesy. Uvidíte, že nebudete litovat. Takové šance se nesmíte pustit. Jděte za tím, co chcete.

Panna 

Nečekaně se ocitnete ve finanční tísni, proto dnešní kvadratura Slunce s Neptunem nebude patřit k nejpohodovějším. Krize ale rychle přejde a všechno bude brzy zase v pořádku. Přesto se leknete a vezmete si z problémů poučení. Buďte na podobné situace lépe připraveni.

Váhy  

Vše bude dnes klapat podle vašich představ. V práci, rodině i soukromém životě se budete těšit z úspěchů a pohody. Užijte si proto tento den a udělejte vše, na co doposud nebyl ani čas, ani nálada. Vyrazte do bazénu, přečtěte si knížku nebo oslovte idol.

Štír     

V zaměstnání se budete muset poprat s mnoha překážkami. Máte však srdce bojovníka a všechno nakonec zvládnete. Neklesejte na mysli, s pozitivní energií a náladou jde všechno lépe! Skepticismus vám jen bere síly do boje. Neberte si dnes nic osobně.

KYVADLO ZDARMA
Vyzkoušejte virtuální kyvadlo, které Vám ihned odpoví!

Střelec

Slunce je dnes v kvadratuře s Neptunem a vy budete muset odolat ďábelskému pokušení! Velice atraktivní a sexy osoba opačného pohlaví vám připraví nejednu horkou chvilku. I když chuť bude veliká, myslete na to, jak moc by případná nevěra ublížila rodině.

Kozoroh         

Dnes někomu oplatíte pomoc, které se vám v minulosti dostalo. Je skvělé, že ani po dlouhé době nezapomínáte na ty, kteří vám v minulosti podali pomocnou ruku. Věřte, že i dnešní dobrý skutek se vám vrátí. Vaše obětavost a velkorysost jsou výjimečné.

Vodnář          

Návštěva úřadů vám sebere víc sil, než byste si mysleli. Důležité však je, že se vám podaří vyřídit vše, co jste potřebovali. Na dílčí problémy zapomeňte. Ve finále stejně nejsou důležité. Na konci dne si pak dopřejte zasloužený relax a odpočinek.

Ryby  

Projeví o vás zájem velice pohledná osoba. Zapomeňte proto na veškerý stud a zábrany. Raději se soustřeďte na to, abyste udělali co nejlepší dojem. Dejte si pozor na laciné vtipkování a otřepané fráze. Raději buďte sami sebou a nestyďte se za to.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz