Domácí

Prokletá silnice. Hasiči nabourali na stejném místě jako Upír Krejčí

Na stejném místě nedaleko Mirošovic u Prahy se za 24 hodin stala druhá nehoda. Poté, co u potoka boural v neděli večer herec a bavič Václav Upír Krejčí, tam havarovali v pondělí odpoledne i dobrovolní hasiči. Ti jeli zrovna k požáru chaty, která leží kousek od té Krejčího.

"U Mirošovic se stala dopravní nehoda, havarovala tam jednotka dobrovolných hasičů," potvrdila TN.cz mluvčí hasičů Tereza Fliegerová. "Nehoda se obešla bez zranění," dodala.

"Hasiči zrovna jeli k požáru chaty v Mirošovicích," řekla mluvčí hasičů o události, která se odehrála v pondělí odpoledne. Chata, ke které dobrovolní hasiči vyjeli, se nachází jen kousek od té, kterou vlastní herec a bavič Václav Upír Krejčí.

Související obsah

Právě ten v neděli havaroval na úplně stejném místě jako dobrovolní hasiči v pondělí. Jeho auto se tam převrátilo na bok a on utekl do lesa. Po chvíli jej tam našla policie. Nadýchat měl 2,7 promile alkoholu a kvůli svým poraněním skončil v nemocnici. "Řidič ve věku 66 let utrpěl drobnější tržná zranění na hlavě a pár odřenin," uvedla mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz