Zajímavosti

Upírovi se po nehodě hroutí život. Přiznal nevěru a jak to bylo se sebevraždou

Další nehoda známé tváře a opět se mluví o alkoholu. Tentokrát havaroval známý herec a komik Václav Upír Krejčí. Ten prožívá těžké období se svou manželkou Zuzanou a vypadá to, že se schyluje i k rozvodu. Pro Život ve hvězdách se Upír rozpovídal o nehodě i problémech v manželství. Nasál tentokrát místo krve kapičku něčeho silnějšího?

Václav Upír Krejčí se svým autem skončil v potoce poblíž své chaty v Mirošovicích u Prahy. Po krátké hospitalizaci v benešovské nemocnici byl propuštěn. "Zpytuji svědomí, strašně mě mrzí, že jsem toto udělal svým dětem a ženě. Byl to zkrat, byl to jakýsi nekontrolovatelný moment," říká Krejčí.

Pro TV Nova řekl, jak se to všechno stalo. "Když jsem sedl do auta, měl jsem flašku a pak jsem dostal v lese smyk. Místo toho, abych najel na ten můstek přes potok, tak jsem najel dvěma koly. To už jsem si říkal, tak to je průšvih. Tak se to tam otočilo, vylezl jsem z toho auta a tu flašku jsem vypil, že jo," popisuje incident.

Související obsah

​Podle policie měl v dobu příjezdu policie 2,7 promile alkoholu v dechu. Herec se brání, že alkohol požil až po bouračce. Dezorientování, které způsobilo nehodu, bylo prý kvůli šoku. Herec si stojí za tím, že opilý nejel. Nyní čeká, jak se situace vyvine.

Pár hodin před nehodou vystupoval na slavnostech města Třemošnice spolu se zpěvákem Stanislavem Hložkem. "Já jsem potom volal kámošovi, co to pořádal, jestli byl nějaký problém. A on říkal, že ne, akorát že věděl, že má doma problém," řekl Hložek.

Spekulace o tom, že si chtěl herec sebrat život nebo že by schválně naboural, vyvrací. Zkrat přišel po hádce, kdy mu jeho manželka Zuzana oznámila, že se zamilovala do jiného muže a chce známého baviče opustit. "Musíme nějak vyřešit, jak to bude dál. Teď jí nevolám, nekontaktuji ji a jsem u kamaráda, protože je to strašně silný," podotkl herec.

Související obsah

​Manželce prý rozhodně neřekl, že se zabije. "To jsem jenom naznačil trošku ženě, aby se probudila, otevřela nebo začala myslet jinak, ale abych se zabil, to v žádném případě. Já jsem plánoval, že tam v lese přespím, ožeru se, abych zapomněl. Byl to tak šílený, silný okamžik prostě. Přetekl pohár," doplnil.

Teď herec pořád neví, co bude dál. "Na mě nebylo žádné obvinění, nic. A doma, tam budu, asi až se vrátím z Brna. Požádám o nějaké první povídání si se ženou a uvidíme, jak to všechno bude. Nebudu bojovat, nechám to tak, jak to vyzní. Jsem připravený na všechno," uzavřel Krejčí.

Roman Filip, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz