Domácí

Upír Krejčí exkluzivně o nehodě: Pil jsem kvůli ženě, budeme se asi rozvádět

Upír Krejčí exkluzivně o nehodě: Pil jsem kvůli ženě, budeme se asi rozvádět
Václav Upír Krejčí | Zdroj: Profimedia

Populární bavič Václav Upír Krejčí pro televizi Nova promluvil o autonehodě, kterou způsobil o víkendu. Krejčí v neděli po deváté večer převrátil pod vlivem alkoholu své auto do potoka poblíž Mirošovic u Prahy. Podle herce za jeho stav mohly především rodinné problémy.

Auto herce Václava Upíra Krejčího našli policisté v neděli večer převrácené v potoce nedaleko Mirošovic u Prahy. Šestašedesátiletého komika potom objevili o kus dál v lese. Krejčí při dechové zkoušce nadýchal 2,7 promile alkoholu. Poté jej záchranáři převezli do nemocnice kvůli lehkému zranění.

Bavič je podle vlastních slov fyzicky v pořádku. "Je neuvěřitelná záhada, že se mi nic nestalo. Někdo při mně nejspíš stál," řekl Krejčí. Jak uvedla mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová, Krejčí utrpěl při nehodě tržná poranění hlavy a několik odřenin.

Související obsah

Duševně je na tom ale Krejčí hůře. Mohou za to rodinné problémy, kvůli kterým pil a nakonec i vyjel autem ze své chalupy v Mirošovicích. "Byl to zkrat. Normálně bych za volant nevlezl ani po malém pivu. Ujížděl jsem z chaty pryč, abych tam nebyl. Myslel jsem si, že zaparkuju někde v lese a tam přečkám noc," vysvětlil své důvody pro řízení pod vlivem Krejčí.

Příčinu nehody Krejčí nijak nezastírá. Otevřeně přiznal, že ho k pití i jízdě dohnaly problémy v rodině. "Máme s manželkou ohromné neshody. Dosáhlo to až tak daleko, že se nejspíš budeme muset rozvést, což jsem nikdy nechtěl. Strávili jsme spolu úžasných třicet let a máme spolu dvě dcery. Neznám jinou rodinu, která by si takhle krásně žila," postěžoval si Krejčí.

Žádný velký útěk ale neplánoval. Hodlal jen odjet do lesa, kde hodlal přečkat noc daleko od svých blízkých. "Chtěl jsem si jen potrucovat a zůstat tam do rána," svěřil se bavič. Dodal také, že při své krátké cestě myslel jen na jediné: jak se udržet na silnici.

Související obsah

To se mu však nepodařilo. Herec si bezprostřední dění po nehodě pamatuje jen částečně, přesto jej však dokázal popsat. "Asi jsem v tom autě chvíli ležel, než jsem se vzpamatoval. Pak mě popadla panika a musel jsem ven. Bál jsem se, že v tom autě začne něco hořet, jako to člověk vidí ve filmech," popsal Krejčí scénu nehody.

Odmítl však, že by před policisty utíkal. Naopak, když jej policie objevila, neměl ani pořádné boty. "V lese jsem si sedl na pařez a začalo mi docházet, co jsem to vlastně udělal. Nepamatuju si, kdo mě našel," líčil Krejčí. Vybavoval si však, že na místo později dorazila jeho rodina, která v tu chvíli byla nedaleko místa nehody.

Jízda s nešťastným koncem komika mrzí. Přišel kvůli ní nejen o auto, které skončilo zničené v potoce, ale s nejvyšší pravděpodobností ztratí také řidičský průkaz. Policie navíc nehodu vyšetřuje jako trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky, za který hrozí až tři roky vězení. Krejčí ale zároveň dodal, že je rád, že nikoho neohrozil a vzhledem k odlehlému místu ani nikoho ohrozit nemohl.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz