Zajímavosti

Dara Rolins se toho celý život bála. Předběhla ji i 13letá dcera Laura

Dara Rolins se toho celý život bála. Předběhla ji i 13letá dcera Laura
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Dara Rolins udělala zásadní krok, ke kterému se dlouho rozhoupávala. Co sama nestihla v pubertě, zažívá nyní společně s dcerou Laurou. Po komentářích o jejích křivých zubech začala zpěvačka nosit rovnátka a nesundá je ještě rok. Nic příjemného to prý není, ale nevzdá se.

I když má zpěvačka Dara Rolins plnou hlavu lásky a přítele Pavla Nedvěda, s fanoušky se chtěla podělit i o jiné novinky. "Už dlouho jsem vám nenapsala, co je u mě, kromě vztahu, nového," zažertovala Dara a začala prozrazovat změny v jejím životě.

"Já a Lola máme neviditelný strojek na zuby (rovnátka). Vzala jsem si k srdci i vaše rady, že bych měla konečně něco udělat se svými křivými zuby (spodními, jak tvrdil autor komentáře) a šla jsem do toho i já," svěřila zpěvačka, jak ji k závratnému kroku přivedly komentáře lidí.

Související obsah

"Upřímně? Přiznávám, nejde o nijak příjemnou záležitost a představa, že mě čeká ještě celý rok s touto nádherou v puse, mě ještě stále znepokojuje, ale když už jsem se k tomu, i ze solidarity k Lole, odhodlala, vydržím," napsala kráska na svůj instagram, že i přes překážky je pořádně namotivovaná a boj s rovnátky nevzdá.

"Kromě toho, že jsem se s tím ještě stále nenaučila pořádně mluvit, jde i o dost slušnou dietu, koho by pořád bavilo si rovnátka stále nandávat a vyndávat," přiznala strasti, které s rovnáním zubů prožívá.

Související obsah

"I přes to vím, že moje rozhodnutí bylo správné, viděla jsem výsledky u svých kamarádů, takže si nestěžuju, jen konstatuju a také vysvětluju důvod, proč se v posledních dnech mé zuby tak zvláštně lesknou a jsou na fotkách, a ještě rok budou, tak zvláštně zamlžené," uzavřela Rolins.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Podívejte se na reportáž Nova Plus, jak Dara Rolins vnímá krásu:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz