Zajímavosti

Sedmileté výročí Leoše Mareše. Prozradil i tajemství první pusy s Monikou

Leoš Mareš se svou manželkou Monikou oslavili v pondělí sedmileté výročí od jejich seznámení. Moderátor prozradil, že dostal pusu už první den, aniž by si to pamatoval, což Monika vtipně vysvětlila. Leoš na instagramu sdílel i tajnou taktiku, jak před lety svou ženu sbalil, a Moničina maminka přihodila i další tajemství z osudného dne.

Novopečení rodiče malé Alex Marešové oslavili 13. června své sedmileté výročí od doby, co se na svatbě jejich přátel poznali. Slavný moderátor se tím pochlubil na instagramu. Moniku doma čekalo krásné překvapení v podobě pugétu rudých růží a také vtipné rappové vyznání.

"13. června 2015. Začalo to nevinně, na svatbě dvou kluků. Ani si nepamatuju, že jsem dostal už první den pusu," napsal Leoš pod společnou fotkou ze svatby a zároveň prvního dne, co se znali. Monika mu už dává polibek na tvář.

Související obsah

"Chtěl ses fotit… a já vlastně moc nechtěla, tak jsem ti dala pusu, abych nebyla tolik vidět," vtipně vysvětlila manželovi Monika, co se vlastně před sedmi lety stalo. Leoš se s fanoušky podělil i o idylku, kterou si během svého výjimečného dne s rodinou užívali.

"Maminka a tatínek mají výročí, kdyby se nepotkali, tak bys nebyla," řekl moderátor do svého příběhu na instagramu své malé dceři Alex a zeptal se i tchyně, co si o prvním setkání s Monikou vlastně myslela. Helena Harabinová totiž byla u jejich vztahu od prvního dne.

Související obsah

"Vypadali jste jako manželé po deseti letech. Počkej, ty jsi přehodil ty cedulky, abys seděl vedle Moniky," prozradila Leošovu taktiku na svatbě jeho tchyně Helena.

"No, to bych ráda řekla, aby to bylo zmíněné, že já jsem o tebe neusilovala," rýpla si do manžela Monika, což ale její maminka nenechala jen tak a i na Moniku naprášila, že měla o Leoše asi zájem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

"Ale ty jsi hned vstala a řekla jsi, chceš, já ti dojdu nandat," prozradila, jak rychle šla dcera pro Leoše nandat jídlo k bufetu, jen proto, že jí řekl o své nelibosti k bufetům a zažertoval, že se nenají.

Od té doby čekala pár láska jako trám, po pár letech se milenci vzali a letos v březnu se jejich rodina rozrostla o dceru Alex.

Dojemné video, Leoš Mareš rozesmál svou rozkošnou dcerušku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz