Zajímavosti

Utajený šéf: Žena si myslela, že žádost o ruku je jen naoko. Šéf si nechal piercing

V úterním Utajeném šéfovi se diváci mohli podívat do zákulisí jihočeské pekárny Srnín. Její šéf si chtěl ověřit, kde se dá ušetřit. Sám ale přišel na to, jak je práce v pekařství náročná. V rámci pořadu se navíc i po deseti letech odhodlal k životnímu kroku, kterého se dlouho bál.

Josef Bukovský měl před pořadem noční můry o tom, co se v jeho pekárně Srnín děje za jeho zády. "To byl jeden z důvodů, proč jsem šel do Utajeného šéfa. Byl jsem poměrně překvapený i spokojený s tím, co jsem zjistil. Máme fakt šikovné lidi, na které se mohu spolehnout," uvedl.

Během natáčení si pekařky například stěžovaly, že jim chybí v kuchyni chlap, který by jim pomohl tahat těžké věci. Šéf se rozhodl, že s tím něco udělá. Jak se zatím situace vyvinula? "Už se mi rýsuje jeden zajímavý člověk. A to díky tomu, že se nám ozval jeden divák, který je pekař a cukrář," těší se na případnou spolupráci s ním Bukovský.

Související obsah

​Málokomu se proměna v jiného člověka líbí, tento díl byl ale výjimkou. "Z proměny jsem si nechal původní piercing i ty vlasy, trošku jsem si to upravil. Předtím jsem byl takový konzervativní člověk, nikdy bych si tu vizáž sám neudělal. Teď si ji ještě užívám a až za chvíli si ji nechám vrátit zpátky," přiznal.

Do natáčení musel zhubnout nějaká kila. Nakonec během natáčení o zhubl 20 kilo. "Byly to hodiny a hodiny tvrdé práce. Ze začátku jsem nemohl vůbec běhat, teď už mohu," pochlubil se Bukovský.

Během natáčení došlo i k dalšímu ze zlomových okamžiků v jeho životě, požádal totiž svou přítelkyni o ruku. "Toužila si mě vždycky vzít a já říkal, že to jednou bude. Ale pořád jsem to odkládal. Teď se mi to celé nějak spojilo a rozhodl jsem se, že je vhodný okamžik. Chtěl jsem, aby žena měla vzpomínku, i proto to bylo před kamerami," vysvětlil šéf.

Související obsah

​Navíc to podle něj byla láska na první pohled. "Měla mě ráda, když jsem byl hubený kluk, ale i když jsem přibral. Proplouvali jsme spolu v dobrém i ve zlém, pořád byla se mnou, i když jsme se nevzali. Neustále mě zkoušela, kdy bude termín a kdy se vezmeme. Pak už přestala, tak jsem se i trochu bál, že mě odmítne," řekl Bukovský.

Svatbu plánují na příští rok, kdy spolu zároveň oslaví výročí desetiletého vztahu. "Pro mě to byl šok obrovský, vůbec jsem to nečekala. Tušila jsem, že jednou k tomu dojde, a věděla jsem, že pak to bude něco velkého. Nejdřív jsem tomu nevěřila, bála jsem se, že to je fake k natáčení toho Utajeného šéfa," uzavřela jeho nastávající žena.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz