Zajímavosti

Tohle Češi ještě neviděli! O prázdninách startuje na TV Nova nový formát

Začátkem prázdnin odstartuje TV Nova zbrusu nový formát! Nový unikátní projekt Praha – den & noc je hraná reality show o životě party mladých spolubydlících v pražském bytě. Sledujte ji na Voyo od pondělí 4. července a o týden později na Nova Fun každý všední den.

"Tohle český divák rozhodně ještě neviděl. A v tom trysku mu nezbyde ani čas přemýšlet, jestli se jedná o realitu, nebo seriál. Prostě vlítne rovnýma nohama do příběhu, který strhnul zatím každého, kdo ho měl možnost zhlédnout," přibližuje formát kreativní producent Vítek Pokorný.

Diváci se mohou těšit na zbrusu nový formát hrané reality show, jehož jedinečnost spočívá mimo jiné v obsazení, všechny postavy totiž ztvárňují neherci. Vše, co v seriálu diváci uvidí, se odehrává v reálném prostředí Prahy podle zjednodušeného scénáře, který pouze lehce nastiňuje základní dějové linky.

Konkrétní dialogy a interakce jsou výhradně na samotných aktérech. Dění na place a vývoj natáčení tak připomíná přímý přenos, a tak není nouze o nečekané situace a velmi netradiční reakce všech aktérů. Tato hraná reality show se navíc natáčí a následně připravuje do vysílání jen s minimálními zásahy ze strany režiséra a postprodukce.

Související obsah

​Samotný příběh reality show Praha – den & noc zavede diváky do kolektivu mladých lidí, kteří spolu bydlí v pronájmu v centru Prahy. Majitel bytu Pepa alias Joe za sebou má divoký život. Navzdory své minulosti je ale spolehlivý, čestný, férový, potrpí si na dodržování pravidel a jen tak něco ho nerozhází. Další obyvatele pražského bytu tvoří několik mladých lidí, kteří řeší každodenní radosti i starosti.

Praha - den &source:TV Nova

​Vždy pozitivní Sofi se snaží prosadit jako zpěvačka a influencerka, zatím si ale vydělává roznášením letáků a její pražský život tajně dotuje tatínek. Leyla je atraktivní, temperamentní, typicky městská princezna, která má ráda módu a zdravé jídlo. U mužů většinou dosáhne všeho, co si zamane. Sebevědomá Aňa měla těžké mládí, život se s ní moc nemazlil. To ji zocelilo, takže se nyní s ničím moc nepáře a téměř nic ji nerozhází stejně jako Pepu.

Související obsah

​K pánskému osazenstvu bytu patří atraktivní hasič Marek, sportovec a lamač dívčích srdcí, jehož baví focení. "Partyboy" Olda všechny baví svými neuvěřitelnými historkami a také nezměrným talentem, jak se snadno dostat do maléru. Nejnovější obyvatelkou bytu se chce stát sympatická, přitažlivá, občas lehce naivní rodačka z Ostravy Míša, která přichází do Prahy, aby se stala herečkou.

Tahle Markova ex tak hned v prvním díle odstartuje nevídanou smršť událostí a emocí. O možnosti bydlet v Joeově bytě totiž musí rozhodnout hlasování všech obyvatel. To ale Leyla nehodlá dopustit, je totiž do Marka tajně zamilovaná a nově příchozí Míša jí rozhodně nehraje do karet. Drama může začít…

Sledujte Praha – den & noc od 4. července na Voyo a o týden později na Nova Fun.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz