Co nás čeká

Horoskop na sobotu 18. června: Užívejte víkend plnými doušky!

Horoskop na sobotu 18. června: Užívejte víkend plnými doušky!
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Vlivem Uranu v Býku se vám dnes povede opravdu perfektní investice. Užijte si víkend, hoďte dnes práci za hlavu a dopřejte si po náročném týdnu spravedlivý oddech. Vaše tělo se vám odvděčí!

Beran

Zatoužíte po změně. Seberte tedy odvahu a začněte ji konečně uskutečňovat. Od myšlenky k činu bývá dlouhá cesta. Nedovolte, aby byla nekonečná. Výzvám je třeba čelit s odvahou a optimismem. Špatná nálada a skepse vám ke šťastnému životu nepomohou.

Býk

Konečně je tu víkend! Práci hodíte za hlavu a budete si naplno užívat zaslouženého odpočinku. Však bylo na čase. Vyrazte někam s přáteli nebo s rodinou a užijte si sobotu, jak nejlépe to jde. Nenechte se do ničeho nutit a dělejte jen to, co vás baví.

Blíženci

Objevíte v sobě skrytý talent. Nebojte se tohoto poznatku využít ve svůj prospěch. Může vám otevřít netušené možnosti. Záleží jen na tom, jak ho takříkajíc prodáte. Pamatujte si však, že je rozhodně škoda svých schopností nevyužít. Litovali byste.

Rak

Vlivem Uranu v Býku se vám dnes povede opravdu perfektní investice. Tato výhodná koupě zvedne náladu nejen vám, ale i celé rodině. Dokážete tak, že umíte myslet prozíravě a nebojíte se zariskovat. Kdyby se vám taková koupě povedla častěji, budete finančně za vodou.

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev

S partnerem si uděláte hezký den. Vaše představy o strávení víkendu se budou doplňovat, takže vám nic nebude bránit v pohodovém prožití soboty. Ať už se rozhodnete zůstat doma, vyrazit za přáteli, či sportem, užijete si to a ještě upevníte vztah.

Panna

Osloví vás příjemná osoba opačného pohlaví. Zkuste proto překonat svůj strach a nedůvěru k neznámým lidem a ukažte přátelskou a otevřenou tvář. Může se stát, že tak poznáte velice zajímavého a obdivuhodného člověka. Nenechte si tu příležitost ujít!

Váhy

Máte starosti? V tom případě si je rozhodně nenechávejte pro sebe. Naopak, měli byste být otevření a vyzpovídat se svým nejlepším přátelům. Uvidíte, že se vám uleví. Navíc můžete dostat cennou radu, jak z problémů ven. Kamarádi mají potřebný nadhled.

Štír

Dnes se objeví velice lákavá možnost přivýdělku. Nevěřte však řečem o snadno vydělaných penězích. Takhle to nefunguje. Uvnitř to moc dobře víte, proto jste obezřetní. Vyzkoušejte tedy, co vám práce nabízí, ale nečekejte zázraky. Skepse je na místě.

KYVADLO ZDARMA
Vyzkoušejte virtuální kyvadlo, které Vám ihned odpoví!

Střelec

Večer se rozhodně nudit nebudete! Čeká vás totiž mnoho kulturních zážitků, a i když vysoké společnosti zrovna neholdujete, dnes večer se tvařte, jako by smoking či velká večerní bylo vaše druhé já. Užijte si povznášející pocit z kulturního zážitku.

Kozoroh

Budete překvapeni nečekanou návštěvou. Zachovejte chladnou hlavu a nenechte se tím vykolejit. Je zbytečné, aby vám taková maličkost zkazila náladu. Nemusíte být dokonalým hostitelem, raději se snažte být milí, vtipní a nenucení. Stres je zbytečný.

Vodnář

Dostanete bláznivý nápad, který se vám bude v první chvíli zdát naprosto perfektní. Váš protějšek však zdaleka neprojeví tolik radosti a entuziasmu. Vyloží vám svůj pohled na věc, a nakonec budete muset přiznat, že jeho námitky jsou zcela oprávněné.

Ryby

Uznání od rodiny vás potěší a zajistí vám perfektní náladu po celý den. Však máte všechny důvody ke spokojenosti! Pravdou je, že váš úspěch a následné lichotky si zasloužíte svojí tvrdou prací. Dopřejte si tedy po náročném výkonu spravedlivý oddech.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz