Zajímavosti

Rvačka mezi osmi očima a žádost o ruku. Nikola po Výměně šokovala

Drsný díl reprízované Výměny manželek vyvrcholil mezi osmi očima rvačkou a následnou žádostí o ruku. Nikola Patrikovu žádost po devítiletém vztahu odmítla, přesto s ním i po Výměně zůstala.

Nikola z reprízované epizody Výměny manželek šokovala prozatímního manžela Andreje, když mu popisovala, jak se k ní chová partner Patrik. V slzách vyprávěla o tom, co všechno musí doma snášet. Během osmi očí se pak začali hádat a slovní střet přerostl v potyčku. Patrik se pak celou situaci snažil zachránit žádostí o ruku, kterou však Nikola nepřijala.

"O ruku mě požádal, svatba je teď hodně daleko. To bude chtít hodně času, aby se to stalo. Patrik mi přestal nadávat za úklid a začal být víc tolerantní. Snaží se být klidnější, jinak to u nás funguje stejně. Něco k němu cítím, mám ho ráda, svého muže si vážím, ale nejsem si jistá, jestli je tam ještě láska," sdělila Nikola po odvysílání Výměny.

Související obsah

​Na žádost o ruku má druhý pár jasný názor. "On už nevěděl kudy kam. Pochopil, že jí někdo otevřel oči. Bylo to ubohé. Ale komu není rady, tomu není pomoci. Pokud je s ním Nikola už devět let, tak stejně neodejde. Bude bohužel trpět a on ji vždycky stáhne zpátky, když odejde," míní Nikol s Andrejem.

Obě Nikoly si na konci epizody slíbily, že zůstanou v kontaktu, dlouho to ale nevydrželo. "Můj partner s nimi v kontaktu není a nepřeje si, abych byla ani já. Chtěla bych jim poděkovat, jak se ke mně ve Výměně chovali a chtěla bych se omluvit za výbušnost partnera," řekla Nikola. Vyměněná manželka podotkla, že je odřízla po týdnu.

Související obsah

​I když Nikol s Andrejem mají na Výměnu nepříjemné vzpomínky, přesto jsou vděční za účast v reality show. "Utvrdilo nás to v tom, že jsme si souzení. Chceme žít určitě jinak než druhá rodina," uzavírá Nikol.

Nikol s Andrejem mají na Patrika jasný názor: Co si myslí o jeho žádosti o ruku?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz