Zajímavosti

Velké trápení herečky Zedníčkové. Prozradila, co se stalo s jejím otcem

Herečka Lucie Zedníčková v Životě ve hvězdách promluvila o své rodině. Prozradila, co se stalo jejímu pravému otci a jaký má vztah s Pavlem Zedníčkem. Vysvětlila také, proč si ještě nevzala svého současného partnera.

Lucie má z minulého manželství s producentem Vítkem Pokorným dvě děti, 24letého Mikuláše a 17letou Amélii. Podle jména se spousta lidí mylně domnívá, že otcem Lucie je herec Pavel Zedníček. "Můj tatínek, vlastní biologický otec, emigroval do Kanady. Já mám vlastně ještě tři sourozence, kteří žijí v Kanadě, on teda zemřel dva roky zpátky," prozradila.

Tato ztráta ji pochopitelně zasáhla. "Je mi líto, protože tím, jak jsme se málo vídali, tak jsem chtěla, aby si ještě užil moje děti. Prostě to osud chtěl jinak," říká zkroušeně Zedníčková.

Související obsah

​Pavel Zedníček byl s mámou Lucie ženatý 18 let. V roce 2001 se rozvedli. Původně se Lucie jmenovala Bártová. "Já jsem Zedníčková až od 18 let. Máma si nechala svoje příjmení a já jsem chtěla, abychom se všichni jako rodina jmenovali stejně. Tak jsem si pak se svolením Pavla vzala jeho příjmení a to už mi zůstalo," vysvětluje herečka.

Nechala si tak v 18 letech předělat rodný list. "Já mám rodné příjmení Zedníčková, i když bych Zedníčková být neměla, protože Pavel mě neadoptoval, ale to tak vzniklo z domluvy. Pavla jsem brala jako fajn člověka, který mi stál po boku, když jsem byla v pubertě. Teď se už tolik nevídáme, on taky Pavel bydlí na Karlštejně a má hodně práce," dodává Zedníčková.

Související obsah

​Lucie je šťastně zamilovaná do partnera Miroslava Ollého. Ten vlastní dopravní společnost. V době covidu Zedníčková téměř neměla práci, a tak se z ní stala na chvíli dispečerka. Skoro to vypadá, že Lucie při tom shonu zapomněla na jednu věc. Na svatbu.

"Před covidem jsme se nastěhovali do novostavby a dodnes to nemáme zařízené, protože za covidu se nic nedalo koupit. Teď se zase všechno tak strašně zdražilo, že já prostě nemám peníze vybavit najednou celý ten barák, musíme postupně. Alfa omega pro mě teď je udělat aspoň terénní úpravy okolo baráku a vybavit ho. Rozhodně je to důležitější než vyhazovat peníze za svatbu," vysvětlila Zedníčková.

Iveta Maurerová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz