Domácí

Dopis ze školy v přírodě je hitem internetu. Holčičku pobouřil úchylný vzkaz

Dopis ze školy v přírodě je hitem internetu. Holčičku pobouřil úchylný vzkaz
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Na internetu se objevil úryvek z dopisu, který psala 10letá dívka svým rodičům ze školy v přírodě. Kromě líčení, jak výlet probíhá, se holčička svěřuje, co viděla za nápisy na postelích v chatkách.

Ze školy v přírodě si děti mohou leckdy přivézt i traumata. Třeba jako žačka čtvrté třídy, jejíž dopis domů ovládl sociální síť Twitter. Mimo jiné velmi rozhořčeně popsala, co viděla napsané na postelích v chatce.

Úryvek sdílel dívčin tatínek Petr. "Desetiletá dcera píše ze školy v přírodě," připsal k fotce. Holčička vypráví, jak jí chutnalo rizoto a co dělali první den po příjezdu. Vzápětí ale líčí, co ji pobouřilo. "Na postelích máme hnusné, sprosté, úchylné vzkazy. Například myluju tvoji k***u," stojí v dopise. 

Související obsah

Tato věta rozesmála internet. Třeba Eva pod příspěvek napsala, že je jediné štěstí, že dívka neposlala pohled. "A tu hrubku udělal autor nápisu, nebo dcera?" ptal se další z uživatelů twitteru. Lidé tak mohli zavzpomínat na svoje zážitky na školách v přírodě nebo se alespoň od srdce zasmát.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz